«
  1. Ana sayfa
  2. İstanbul Beachleri
  3. Ada Beach Club Heybeliada

Ada Beach Club Heybeliada

Ada Beach Club Heybeliada 2

Ada Beach Club Heybeliada

İstanbul halkının kısa süreli tatiller için en çok tercih ettiği bölgelerden biri olan Heybeliada, aynı zamanda farklı beach işletmeleri ve dinlenmek için birçok farklı alana da sahiptir. Bu kapsamda keyifli ve güzel bir gün için seçilebilecek işletmeler arasında Ada Beach Club Heybeliada işletmesi de yer almaktadır. Heybeliada’nın Çam Limanı koyunda tertemiz ve eşsiz bir doğaya komşuluk eden bu işletme sezon boyunca keyifle tercih edilebilir. 

Bkz: İstanbul Beachleri

İstanbul’un Yanı Başında Tertemiz Bir Plaj

İstanbul’un hemen yanı başında bulunan Ada Beach Club, şehirden uzaklaşmak istediğinizde seçebileceğiniz en keyifli mekanlardan birisidir. Üstelik Heybeliada’da yer alması sebebiyle Kabataş, Kartal, Bostancı veya Avcılar iskelelerinden kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Adada Çam Limanı koyunda yer alan işletmeye ulaşmak için ücretsiz gezi tekneleri ile kolaylıkla ulaşım gerçekleştirilebilir. 

Sadece yolculuk sırasında dahi çok özel bir manzara ortaya çıkaran işletme kumsal, çimenlik alan, platform ve loca gibi farklı alanlar içerisinde müşterileri için hizmet verebiliyor. Ayrıca işletmede özel bir mutfağın bulunması ile birlikte farklı seçenekler sayesinde kafe ve balık restoran hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Hatta Heybeliada beachleri içerisinde birçok farklı hizmet alternatifi ile özel bir yere sahip olan işletme yaz sezonunun en özel ve en çok tercih edilen işletmelerinden biri oluyor. 

Ada Beach Club tarafından sunulan özel hizmetler arasında bilhassa beach düğünleri yer alıyor. İşletme düğün, toplantı, nişan ve farklı aktiviteler için çok özel bir alana sahip olarak tercih edilebilir. Sakin bir yapıya sahip olması, etrafının yemyeşil bir çam manzarasına sahip olması, dört yanda masmavi deniz ve koyun şelale manzarası düğün gibi etkinlikler için çok özel bir alan oluşturuyor. 

GALERİ

Ada Beach Club 2020 Yılı Giriş Ücreti Ne Kadar?

Restoran,kafe ve düğün bahçesi gibi birçok farklı alanı dışında piknik alanları, organizasyonlar için özel kumsal alanları, spor ve eğlence alanlarıyla tekne ve yat gibi araçlar için servis hizmeti sunan Ada Beach Club aynı zamanda giriş ücreti konusunda da seçilen işletmelerden birini oluşturuyor. İşletme tarafından 2020 yılı giriş ücreti hafta içi kişi başı 60 TL, hafta sonu ise 80 TL olarak belirlenmiştir. 9 yaşına kadar olan çocuklardan beach giriş ücreti alınmamaktadır.  

Ada Beach Club İletişim Bilgileri

Adres : Çamlık Mevkisi – Heybeliada

Telefon : 0 216 351 17 70 – 0 532 317 18 19 

Resmi web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *