«
  1. Ana sayfa
  2. Diğer Plajlar
  3. Altınova Hersek Plajı

Altınova Hersek Plajı

Hersek Plajı

İstanbul’a çok yakın olması ile birlikte yaz mevsimlerinde çok yoğun bir şekilde tercih edilen Altınova Hersek Plajı Yalova’nın Altınova ilçesi sınırlarında bulunmaktadır. Popüler bir yapıya sahip olan plaj, yaz mevsimi boyunca sunduğu farklı imkanlar, etkinlikler, temiz ve keyifli sahil gibi fırsatlar ile tatilinize renk katabilecek bir yapıya sahiptir. 

Aile İle Tatil İçin Nitelikli İşletme Hersek Plajı

Hersek Plajı, özellikle çok uygun bir ücret ile giriş gerçekleştirilmesi açısından aile tatillerinde sıklıkla tercih edilmektedir. İlçe merkezine 5 kilometre gibi bir uzaklığı bulunan işletme, Altınova Belediyesi tarafından düzenlenerek, halkın kullanımına sunulmuştur. Hatta bu düzenleme sırasında engelli vatandaşların kullanılabilmesi açısından özel bir plaj alanı da oluşturulmuştur. 

İstanbul veya çevre illerde günlük yaşam stresinden uzaklaşarak keyifli bir deniz tatili yapmak için seçilebilecek Hersek Plajı, plaj alanı dışında büfe ve kafeterya gibi alanlara da sahiptir. Ayrıca plaj çevresinde konaklama imkanı elde edebileceğiniz pansiyonlar bulunmaktadır. Kum zemine sahip ve 2 kilometre gibi bir plaj uzunluğu bulunan bu işletmede, toplu taşıma ile ulaşım kolaylığı yer almaktadır. Ağaç ve şemsiyeler gibi plaj imkanlarının kullanılması ile gölgelik bir alana kurulmuş işletmede otopark, şezlong, soyunma kabini ve güvenlik gibi birçok imkan sağlanmıştır. 

Yaz mevsimi boyunca sezon ortalama sıcaklığı sağlaması ile birlikte Hersek Plajı içerisinde büfe ve kafeterya üzerinden yiyecek içecek temin edilebilir. Plajın dış bölgesinde bulunan mesire alanında ise kendi getirdiğiniz yiyecek ve içecekler ile ücretsiz piknik yapılabilir. 

Altınova Hersek Plajı 2020 Yılı Giriş Ücreti

Son yıllarda özellikle giriş ücreti açısından çok avantajlı görüldüğü için tercih edilen plaj, 2020 yılında da çok uygun bir fiyat ile tercih edilebilir. Bu bağlamda Altınova Hersek plajı 2020 yılı giriş ücreti için yetişkinler tarafından 5 TL gibi bir ücret ödenmesi gerekmektedir. Plaj bölgesine giriş gerçekleştirirken, dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaklanmıştır.

Altınova Hersek Plajı Adresi

Hersek Sahili – Altınova – Yalova

Telefon :  226 461 29 40

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *