«
  1. Ana sayfa
  2. Marmara Beachleri
  3. Altunhan Beach Keşan

Altunhan Beach Keşan

Altunhan Beach 1

Edirne’nin deniz sahili yer alan Keşan ilçesinde yaz mevsimlerinde güzel ve serin bir gün geçirmek için seçilebilecek Altunhan Beach Keşan bölgenin en çok seçilen işletmelerinden birisidir. Giriş ücretli olması ile birlikte Keşan ilçe merkezine 41 kilometre gibi bir mesafede yer almaktadır. 

Rahat Bir Dinlence İçin Altunhan Beach

Hafta sonlarında veya yaz tatillerinde güneşlenmek, yüzmek ve dinlenmek istiyorsanız, birçok farklı imkan için Altunhan Beach her yaz tercih edilebilir. İşletme Yayla Sahili Mustafa Altunhan Turistik Tesisleri’nde ve Saroz Körfezi bölgesinde yer almaktadır. Sahilde, plaj imkanları dışında su sporları aktiviteleri de gerçekleştirebilirsiniz. Tesis, özellikle her yaz mevsiminde Keşan’da gerçekleştirilen farklı etkinlik ve festivallere de ev sahipliği yapmaktadır. 

Altunhan; güneş, plaj, sahil ve kumsal fırsatları dışında eğlence açısından da önemli bir yere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu işletmeye toplu taşıma vasıtasıyla kolay bir ulaşım bulunmaktadır. Bu bağlamda Keşan otogarından Yayla minibüsleri ile ulaşım sağlanabilir. Ağaçlar ve şemsiyeler ile gölgelik bir alan oluşturulması dışında Mavi Bayrak artısı bulunmasa da Sağlık Bakanlığı tarafından mükemmel olarak nitelendirilen bir sahil ve deniz yapısı sunulmuştur. 

İşletmede kumsal ve deniz keyfi bir arada yer alırken, aile ile kullanabileceğiniz alanlar, çocuk parkı, güvenlik, masalar, sandalyeler, şezlonglar, soyunma kabini, büfe, kafeterya ve restoran gibi birçok fırsat sağlanmıştır. Gün boyu sağlanan müzik yayını ve spor eğlence açısından jetski hizmetleri sunulması dışında konaklama açısından da çadır, karavan ve bungalov fırsatları bulunmaktadır. 

GALERİ

Altunhan Beach Keşan 2020 Yılı Giriş Ücreti

Geçtiğimiz yıl içerisinde Altunhan Beach giriş ücreti açısından çok uygun bir fiyat sağlanmakla birlikte 2020 yılında da bu tür bir fırsat sunulması beklenmektedir. Bu bağlamda Altunhan beach Keşan 2020 yılı giriş ücreti açısından özellikle sezon başında belirlenecek ücret ile giriş noktasından sezonluk giriş kartı alınması gerektiği belirtilebilir. Ayrıca tesislere araç ile giriş ücretsizdir. 

Altunhan Beach Nerede? 

Adres : Koruklu Yolu Yaylaköy – Keşan – Edirne
Rezarvasyon için Telefon : 0 532 313 90 48
Altunhan Beach İnstagram adresi : @altunhanbeach

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *