«
 1. Ana sayfa
 2. Marmara Beachleri
 3. Aqua Beach Enez

Aqua Beach Enez

Aqua Beach Enez

Çanakkale ve Edirne kentlerinin ortak alanlarından biri olarak yaz tatillerinde deniz keyfini yaşamak için seçilen Saroz Körfezi, bölgede bulunan birçok beach ve club işletmesi sayesinde de ayrı bir renk kazanmaktadır. Bu işletmelere bir örnek olarak Aqua Beach Enez Keşan yoğun şekilde tercih edilen yapısı ile birlikte gösterilebilir. 

Denize Sıfır Manzara İçin Aqua Beach

Denize sıfır konumda bir manzarası bulunan Aqua Beach, Edirne otogarı üzerinden 2 saat gibi bir mesafe ile kolaylıkla ulaşılabilen işletmelerden birisidir. Keyifli bir plaj hizmeti ve konaklama hizmeti alabilmek için seçebileceğiniz işletmede, aile olarak veya arkadaşlarınızla hizmet alabilirsiniz. Bir otel işletmesi olarak hizmet vermesi dışında, kendine ait bir plaja sahiptir. Bu da Aqua’yı tercih etme nedenlerinizden biri olabilir.

Sadece gün içerisinde güneşlenmek ve denize girmek için seçebileceğiniz plaj işletmesi sayesinde de işletme tercih edilebilir. Plaj bölgesinde bulunan bar sayesinde soğuk veya sıcak içeceklerinizi temin edebilirsiniz. Aynı zamanda işletmede aldığınız hizmet süresince kablosuz internet, otopark, restoran ve deniz sporları gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. 

Hafta içerisinde işletme tarafından belirlenen günlerde fasıl eşliğinde müzik ziyafeti gibi bir imkan sunulurken sezona bağlı şekilde kumsal bölgesinde de bu tür etkinlikler sağlanmaktadır. Yıl boyunca açık olması ile birlikte özellikle yaz mevsimlerinde sadece plaj işletmesi için dahi tercih edilebilir. Plaj bölgesinde şezlonglar, şemsiyeler, çardaklar ve iskele üzerinde kullanabileceğiniz kafeterya masa alanları yer almaktadır. 

GALERİ

Aqua Beach Enez 2020 Yılı Giriş Ücreti

Plaj işletmesinden ziyade genellikle toplu olarak konaklama işletmesi yöntemi ile hizmet veren Aqua Beach özellikle aile ve arkadaşlarınızla birlikte tercih edebileceğiniz tesisler arasında yer almaktadır. Aqua Beach Enez 2020 yılı giriş ücreti, seçtiğiniz odanın manzarası, kalacak kişi sayısı gibi kriterlere göre değişmektedir.

Aqua Beach Nerede? 

Adres : Gazi Ömerbey Mah. Altınkum Cad.No:143 Altınkum Sahili – Enez

Rezervasyon için Telefon Numarası : 0 535 413 44 42 


 • Duş – Kabin


 • Şezlong


 • Loca


 • Wifi


 • DJ


 • Canlı Müzik


 • Happy Hour


 • Alkollü içki


 • Restoran


 • Su sporları

Lütfen değerlendirmenizi yapınız.
Gönderiliyor
Ziyaretçi Değerlendirmesi
0 (0 )

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *