«
  1. Ana sayfa
  2. İstanbul Beachleri
  3. Aqua Green Beach Heybeliada

Aqua Green Beach Heybeliada

Aqua Green Beach

Aqua Green Beach Heybeliada Pandemi dolayısıyla 2020 yılı yazında hizmet vermeyecektir. 

İstanbul’un Prens Adaları kapsamında en büyük ikinci ada olarak Heybeliada’dır. Özellikle plaj işletmeleri ve kumsalları sayesinde İstanbul halkı için tatil açısından en sevilen bölgelerden birini oluşturuyor. Hatta bu plaj işletmelerinden biri olarak Aqua Green Beach Heybeliada su sporları gibi birçok farklı imkana sahip olması ile birlikte de her yaz seçilen işletmelerden biri olmayı başarıyor. 

Bkz: İstanbul Beachleri

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Çok Keyifli Bir Sahil

Hem arkadaşlarınızla hem aileniz ile ve çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir mekan olarak Aqua Green Beach rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle birçok farklı su sporu gerçekleştirmeniz için kurulmuş olan özel mekanlar sayesinde sporcular içinde farklı bir yere sahip olan işletme, kumlu ve sığ bir deniz kıyısına sahip olmasıyla biliniyor. 

Çocuklar için dahi çok rahat ve keyifli bir şekilde güvenilir olarak deniz ve plaj imkanı sunan Aqua Green Beach Club bilhassa güneşin keyfini çıkarmanız için de çok özel bir yer oluşturuyor. Ulaşım açısından Heybeliada iskelesinden ücretsiz motor servisi bulunan firma,Haziran ayı itibari ile birlikte hizmet vermeye başlıyor. Uzun yıllardır İstanbul beachleri arasında en çok tercih edilen işletmelerden biri olması ile birlikte aqua park alanı yer alması ile birlikte daha fazla eğlence fırsatı sunuyor. 

İşletme restoranında çok güzel ve keyifli bir menü ile karşılaşmanız mümkün. Gün boyunca farklı atıştırmalıklar, sıcak-soğuk içecekler ve farklı tarifler ile üretilmiş yemekler gibi birçok fırsat sunuluyor. Ada beachleri içerisinde birçok farklı imkana sahip, en özel işletmelerden biri olmasıyla her müşteri için tercih edilebilir.

GALERİ

 

Aqua Green Beach Heybeliada 2020 Yılı Giriş Ücreti

İşletme politikası gereği 7 yaş altındaki çocuklardan ücret talep edilmemekte birlikte 8 yaş ve üzeri çocuklarda tam kişi ücreti istenmektedir. Aqua Green Beach Heybeliada 2020 yılı giriş ücreti açısından da çok uygun rakamların talep edileceği düşünülmektedir. 2019 yılında işletme tarafından hafta içi aile üyelerinden her biri için 35 TL hafta sonları ise 45 TL gibi bir ücret talep ediyordu. Ayrıca tek başına girmek isteyen kişiler için hafta içi 45 TL ve hafta sonu 55 TL ücret talep edilmekteydi. 

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni İskele Yolu Sk. Heybeliada – İstanbul

Telefon: 0 216 351 16 00

Resmi instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *