«
  1. Ana sayfa
  2. Bodrum Beachleri
  3. Bi Beach Bodrum

Bi Beach Bodrum

bi beach bodrum 2

Ege Denizi’nde tatil yapmak için seçilebilecek en keyifli ve en eğlenceli bölgelerden biri olan Bodrum, aynı zamanda da Muğla’nın en büyük ilçelerinden birisidir. Bodrum’da tatilinizi geçirirken keyifli bir şekilde birçok farklı etkinlikten yararlanabileceğiniz, denizin keyfini çıkarabileceğiniz ve güzel bir mutfak ile karşılaşmak için seçebileceğiniz işletmeler arasında da Bi Beach Bodrum işletmesi yer almaktadır. 

Bkz: Bodrum Beachleri

Bodrum’un Mavi Bayraklı En Güzel Koyu Bardakçı’da Bi Beach

Bodrum’un birçok farklı koy ve plaj bölgesi mavi bayrak ödülüne sahip olarak hem temizlik hem de deniz güzelliği açısından özel bir yere sahiptir. Bu kapsamda da özellikle Bardakçı Koyu’nda yer alan Bi Beach işletmesi de yine en keyifli ve kaliteli işletmelerinden birini oluşturmaktadır. Yaz boyunca açık olan işletmede serpme kahvaltı ve günlük olarak seçilebilecek birçok farklı aperatif gibi özel bir mutfak yer almaktadır. 

Özellikle akşam saatlerinde düzenlenen partiler ile birlikte eğlence imkanını da daha yüksek bir noktaya ulaştıran işletmede giriş ücreti ile birlikte bir içki alabilir ve daha sonrasında yine farklı ücretlerde alkollü ve alkolsüz içecekler satın alabilirsiniz. Bir yanda mavinin keyfini yaşayacağınız bir yanda ise eğlenceli akşamlarda müzik ve partiler ile güzel vakit geçireceğiniz bu beachte restoran açısından da birçok fırsat sunulmaktadır. 

İşletmenin restoranı kahvaltı saatleri için 10.00-12.30 arasında kahvaltı servisi gerçekleştirmektedir. Ayrıca kahvaltı sırasında sınırsız çay gibi bir imkân sağlanmaktadır. Serpme kahvaltı sonrasında ise akşamüstü gerçekleştirilen partilerde aperatifler temin edebilirsiniz. İşletmenin restoranında istediğiniz farklı zamanlarda keyifli Ege mutfağı örneklerini ile güzel bir akşam yemeği için Bi Mutfak bölümünü tercih edebilirsiniz. 

GALERİ

Bi Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti

2019 yılı kapsamında bölgenin en uygun fiyatlı plaj işletmelerinden biri olarak işletmede giriş fiyatları 75 TL olarak talep edilmiştir. Tahmini olarak Bi Beach 2020 yılı giriş ücreti açısından da 100 TL gibi bir ücret talep edileceği düşünülmektedir.  İşletmede, otopark ücreti açısından da ek olarak 20 TL gibi bir ücret talep edilmektedir. 

Bi Beach Bodrum İletişim

Telefon: 0 533 016 86 03
Adres: Eskiçeşme, 48400 Bodrum/Muğla
Resmi Facebook hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *