«
  1. Ana sayfa
  2. Bodrum Beachleri
  3. Bianca Beach Bodrum

Bianca Beach Bodrum

Bianca Beach Clup

Bodrum denince akla genellikle deniz, plaj ve bu plajlarda hizmet veren beach işletmeleri gelmektedir. Çünkü bu işletmeler Bodrum tatillerinin daha keyifli bir şekilde yaşanması için tertemiz bir plaj, farklı aktiviteler, DJ performansları, konserler ve etkinlikler sağlamaktadır. Bu nedenle tercih edilebilecek işletmeler arasında bianca beach işletmesi de Bodrum’da en fazla ön plana çıkan işletmelerinden biri olmaktadır. 

Yepyeni Bir Yatırım İle Kurulan Bianca Beach Bodrum

Aslında temel olarak daha önce Bodrum’da çok meşhur bir konumda bulunan Havana beach işletmesi yerine kurulan bu işletme, yenibiryatırım gerçekleştirilmesi ile daha geniş ve özel bir hale getirildi. Bugünkü yapısı ile birlikte Bodrum’un en önemli plajlarından biri olarak Eskiçeşme Mahallesi,Değirmen Burnu mevkii içerisinde bulunan işletme, bugün 5000 metrekare gibi bir alana sahip olarak hizmet veriyor. 

Uzun yıllar öncesinde gerçekleştirilen bu yatırım sayesinde çok daha özel bir işletme haline gelen Bianca, sadece 1000 metrekare gibi bir iskele alanı bulunduruyor. İşletme içerisinde masaj bölgesi, yoga bölgesi, fitness salonları, su sporları merkezi, restoran, bar, havuz ve business lounge gibi bölgeler yer alıyor. 

İşletme içerisinde isterseniz öğlen yemekleri isterseniz akşam yemekleri ile birlikte menüler tercih edebilirsiniz. İsterseniz akşam konser etkinliklerine katılabilirsiniz. Çok geniş bir konser alanı içerisinde her yıl ünlü sanatçılar tarafından konserler verilirken, birçok farklı eğlence imkanı elde edilmektedir. 

Bianca Beach Clup 2020 Yılı Giriş Ücreti

Genellikle Bodrum bölgesindeki birçok plaj diğer Ege bölgelerine göre daha yüksek fiyatlar talep edebilmektedir. Ancak tahminen bianca beach 2020 yılı giriş ücreti açısından yeni sezonda 150 TL gibi bir ücret talep edildiği düşünülmektedir. Bodrum beachleri 2020 yılı GÜNCEL giriş ücreti bilgileri sitemizde yer almaktadır. 

Bianca Beach Bodrum İletişim

Adres : Eskiçeşme, Haremtan Sok. Virgin Bodrum No:1, Bodrum/Muğla

Telefon : 0 252 316 61 05

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *