«
  1. Ana sayfa
  2. Muğla Beachleri
  3. Billy’s Beach Fethiye

Billy’s Beach Fethiye

Billy’s Beach Fethiye

Billy’s Beach Fethiye

Ölüdeniz’in şöhreti ve güzelliği ile dünya genelinde bilinen Fethiye, ayrıca Türkiye’nin de tatil bölgeleri içerisinde en popüler noktalarından birisidir. Su sporları, kayak sporları ve ekstrem sporlar gibi birçok farklı imkana sahip olan Fethiye, Ölüdeniz bölgesinde Billy’s beach Fethiye gibi birçok farklı ve özel işletmede yer almaktadır. Bu tip işletmeler sayesinde de yaz tatilleri gibi farklı dönemler için Fethiye çok özel bir yere sahiptir. 

Bkz: Muğla Beachleri

Huzurlu ve Rahat Bir Yaz Tatili Mekanı

Her ne kadar yaz aylarında Fethiye çok kalabalık bir yer ve sıcak bir bölge olarak görülse de beach işletmeleri veya plajlar gibi noktalar sayesinde daha keyifli ve özel bir hale de gelmektedir. Özellikle ilçede çok özel ve rahat bir mekan istiyorsanız, Billy’s Beach tercih edilebilecek en uygun noktalarından birini oluşturuyor. Harika bir denize sahip olması ile birlikte hem kumsalı hem de işletme hizmetleri müşteriler için ayrıcalık oluşturuyor. 

Manzara ve deniz keyfi açısından özel bir yere sahip olması ile birlikte güler yüzlü personeli ve konumunun iyi olması da işletme için Ölüdeniz deneyimini yaşamak konusunda avantajlardan birini oluşturuyor. İşletme geniş bir mutfağa sahip sahip. Böylece hem alkollü içecekler hem sıcak içecekler hem de soğuk içecekler gibi  farklı tüketim için farklı fiyatlar ile hizmet alınabiliyor. İşletme mutfağında et yemekleri, tavuk yemekleri, Anadolu mutfağından lezzetler, deniz ürünleri ve pratik atıştırmalıklar gibi birçok farklı fırsat ve kahvaltı tabağı gibi özel menüler talep edilebiliyor. 

Haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilen özel etkinlikler sayesinde müzik ve gösteriler yanında club işletmesi sayesinde sunulan müzik eğlenceleri gibi fırsatlar sayesinde de işletme yaz tatilinde birçok farklı avantaj oluşturuyor. İşletme sınırları içerisinde bungalov fırsatları da sunuluyor. Bu sayede aynı zamanda konaklama hizmetlerinin alınması mümkün olurken, ayrıca deniz keyfi açısından kano ve deniz bisikleti kiralama hizmetleri bulunuyor. 

GALERİ

Billy’s Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti

İşletme bünyesinde verilen birçok farklı hizmet için ve mutfak hizmetleri için farklı fiyatlar talep ediliyor. Genel anlamda giriş ücreti açısından ise 2019 yılında plaj hizmetleri için 50 TL gibi kişi başı bir ücret talep ediliyordu. Bu bağlamda Billy’s Beach 2020 yılı giriş ücreti kapsamında da gayet uygun ücretler talep edilmesi beklenirken, açıklanan rakamlar sezonun başlamasıyla birlikte ilan edilecektir. 

Billy’s Beach  İletişim Bilgileri

Adres : Ölüdeniz Caddesi – Fethiye – Muğla

Telefon : 0 252 617 00 28

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *