«
  1. Ana sayfa
  2. Antalya Beachleri
  3. Blanca Beach Hotel Kaş

Blanca Beach Hotel Kaş

Blanca Beach Kaş

Akdeniz kıyılarında güzel bir tatil geçirmek için öncelikle iyi bir konaklama işletmesi ve aynı zamanda güzel bir gün için iyi bir plaj işletmesi seçmeniz gerekecektir. Bu konuda her ikisini bir arada bulabileceğiniz Blanca beach hotel Kaş özel yapısı ile birlikte her noktasında tatilinize keyif katacak bir işletmedir. Popüler bir işletme yapısı oluşturan Blanca beach hotel, ilçe merkezine de çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Kendine has çok özel bir manzaraya sahip işletmeler arasındadır. 

Bkz: Antalya Beachleri

Sakin ve Küçük Bir İşletmede Keyifli Zamanlar

Her ne kadar Akdeniz Bölgesi çok kalabalık bir yapıya sahip olsa dahi bu bölgede sakin ve küçük bir işletmede hotel ve beach hizmetleri almak için Blanca Beach Hotel tercih edilebilir. Sınırlı sayıda oda bulunduran bu işletmede çok özel bir plaj yer alırken, restoran, bar, açık servisler, transfer hizmetleri, farklı menüler ve çevrede bulunan birçok farklı tarihi turistik bölge değerlendirilebilir. 

Son yıllarda Kaş beachleri içerisinde özellikle etrafında bulunan tarihi ve turistik yapılar ile daha özel olarak görülen işletmede plaj hizmetleri almak için çok özel bir alan sunulmaktadır. Kayalıkların üzerinden denize ulaşmanız için özel bir iskele bulunmaktadır. Aynı zamanda alt kısımda bulunan küçük kumsal sayesinde çok keyifli bir yere sahiptir. 

Hidayet Koyu’nda bulunan işletmede mutfak fırsatları sayesinde birçok farklı lezzete ulaşmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca gün boyunca kahvaltı, öğlen yemekleri, akşam yemekleri, sıcak-soğuk içecekler ve alkollü içecekler talep edebilirsiniz. Özellikle yılın belirli dönemlerinde orfoz ve caretta caretta gözlemleri gerçekleştirmek için seçebileceğiniz bu masmavi plaj sizlere huzurlu bir imkan sunmaktadır. 

Blanca Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti

Plaj hizmetleri, restoran hizmetleri, farklı aktiviteler ve özellikle güler yüzlü bir hizmet mantığına sahip olan işletmede 2019 yılında hizmet ücreti olarak şemsiye ve şezlong için 20 TL gibi bir ücret talep ediliyordu. Bu bağlamda Blanca beach 2020 yılı giriş ücreti açısından da gayet uygun rakamlar talep edileceği düşünülmektedir. Net rakamlar sezonun başlamasından önce ek olarak açıklanacaktır. Ayrıca işletmede birçok farklı mutfak servisi ve etkinlik hizmeti içinde ayrı rakamlar talep edilmektedir. 

Blanca Beach İletişim Bilgileri

Adres : Çukurbağ Yarımadası Kaş – Antalya

Telefon : 0 242 836 16 25 – 0 533 916 04 02

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *