«
 1. Ana sayfa
 2. İstanbul Beachleri
 3. Blue Beach Büyükada

Blue Beach Büyükada

Hiç Büyükada’ da denize girdiniz mi? Hiç büyük adayı bir de bu yönü ile bildiniz mi? İşte sizlere Büyükada turu ve Büyükada’ yı bir de beachleri yönü ile inceleme fırsatı. Büyükada’da denize girmek isteyeceğiniz noktaların başında Blue Beach Büyükada gelmektedir. 

Blue Beach Büyükada, Büyükada’ da yer alan ve en önemli, alanı kaplayan bir beachtir. Bu işletme ile birlikte zaten yaz sezonu ile Büyükada’ ya çeşitli dini, kültürel, doğa vb. alana ile ziyarete gelinmektedir. Aslında Büyükada’ nın beachleri pek bilinmez ama burası adeta bir cennettir. Tekne turu ile birlikte koylar arası geçiş yapılabilir. Ayrıca Büyük ada ile İstanbul arasında kalan eşsiz manzara üzerinden de hayatın keyfini yaşayabileceğiniz eşsiz anlardan birisidir. Büyükada Beachleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Temizlik ve hijyen anlayışına işletmenin oldukça fazla dikkat ettiği görülmektedir. Ayrıca müşteri memnuniyeti ve güler yüz, iletmenin birincil temel görevidir. Müşterilerine özel hissettirecekleri anlar yaşamlarını sağlayan ve her aşamada onlara kaliteli hizmeti sunan başarılı bir yerdir. Şimdiye kadar İstanbul’da denize girmediyseniz, size İstanbul boğazında, serin akıntıya karşı denize girebileceğiniz en ideal yerin Blue beach olduğunu söyleyebiliriz. Büyükada iskelesinden ulaşım sağlanan beache ulaşmak oldukça kolaydır. Ayrıca bu işletme çocuklar için de ideal yerlerden bir tanesidir. Özellikle Büyükada’nın eşsiz manzarası ile birlikte, yeşillik ile denizin buluştuğu ender alanlardan bir tanesini oluşturmaktadır. Sizler de burada keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

GALERİ

Blue Beach Büyükada Giriş Ücreti Ne Kadar?

2020 yılı giriş ücreti şu şekilde belirlenmiştir:

Hafta içi : 60 TL

Hafta sonu : 70 TL

şezlong ve şemsiye fiyata dahildir. Beach 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 

Damsız girişe kesinlikle izin verilmemektedir.

Blue Beach Büyükada Nerede?

Adres : Nizam Mahallesi, Albayrak Sokak Büyükada
Rezervasyon için Telefon numarası : 0 531 336 07 65

NOT: Adalar iskelesinden kalkan ücretsiz tekne servisi ile mekana ulaşabilirsiniz.

Blue Beach İnstagram Adresi : @bluebeachbuyukada


 • Duş – Kabin


 • Şezlong


 • Loca


 • Wifi


 • DJ


 • Canlı Müzik


 • Happy Hour


 • Alkollü içki


 • Restoran


 • Ücretsiz servis

Gönderiliyor
Ziyaretçi Değerlendirmesi
0 (0 )

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *