«
  1. Ana sayfa
  2. Bodrum Beachleri
  3. Blue Beach Club & Bar Bodrum

Blue Beach Club & Bar Bodrum

Blue Beach Bar 1

Bodrum tatillerinde denizin keyfini çıkarmak için en özel bölgeden birisini Cennet Koyu oluşturmaktadır. Ayrıca bu bölgede birçok beach işletmesi bulunması ile birlikte de farklı etkinlikler, güzel bir plaj imkânı ve özel restoranlar elde edilebilir. Bu konuda seçilebilecek işletmelerden birisini de Blue Beach Club işletmesi oluşturmaktadır. 

Bkz: Muğla Beachleri

Zeytin Ağaçlarının Gölgesinde Bir Beach İşletmesi

Özel bir manzaraya sahip olması ile birlikte zeytin ağaçlarının gölgesinde plaj keyfi için bu işletme rahatlıkla tercih edilebilir. Bu işletmede çok rahat bir şekilde uzanarak kum ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu huzur dolu  aynı zamanda müşteri kalitesinden ödün verilmemesi için birçok noktaya dikkat ediliyor. 

Ege mutfağında yer alan en özel tatlar ile oluşturulan keyifli bir restorana sahip olması sayesinde de işletme isterseniz öğlen yemeklerinde isterseniz akşam yemeklerinde lezzetli bir masada yer almanızı sağlıyor. Sürekli bir şekilde sakin ve güler yüzlü servisi ile size hizmet sunan işletmede, aynı zamanda düşük sesli ve huzurlu bir müzik ile yemyeşil bir ortam sağlanıyor. 

Gün batımı dönemlerinde gerçekleştirilen partiler ile birlikte plaj giriş ücretinin karşılığını tam olarak alabilirsiniz. Birçok farklı noktada düzenlenen etkinlikler, size özel bir keyif sağlayacaktır. Bu bağlamda ödediğiniz ücret ile birlikte şezlong ve havlu dahil olmak üzere paket bir hizmeti alırken, ek ücretler sayesinde de yiyecek ve içecekler talep etme şansınız yer alıyor. 

GALERİ

Blue Beach Club Bodrum 2020 Yılı Giriş Ücreti

İşletmede 2019 yılı yaz sezonunda elit bir müşteri kitlesi elde edilmesi için giriş ücreti kişi başı 400 TL gibi bir rakam olarak talep edilmiştir. Birçok işletmeye göre gayet yüksek bir rakam ile ortaya çıkan hizmetler açısından Blue Beach Club bodrum 2020 yılı giriş ücreti konusunda da sezon öncesinde belirlenen fiyatlar sitemizde ek olarak açıklanacaktır. 

Blue Beach Club Bodrum İletişim Bilgileri

Adres: Cennet Koyu Çomça Mevkii Göltürkbükü, Bodrum 
Telefon: 0 252 311 18 88
Resmi web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *