«
  1. Ana sayfa
  2. İstanbul Beachleri
  3. Burç Beach

Burç Beach

İstanbul beachleri arasında en iyi seçeneklerden birisi olan Burç Beach, Kilyos Arıtepe Kampüsü’nde hizmet vermektedir. Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin tesisi olan Burç Beach, İstanbul’un kuzey sahilinde Karadeniz’in incisi Gümüşdere’de yer almaktadır. Şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyenlerin akın akın gittiği Burç Beach’te toplam 8500 m2’lik bir alanda bulunmaktadır. 1400 m2 güneşlenme terası bulunan tesiste 2500 m2’lik 2 adet bar bulunmaktadır. Tertemiz denizi ve 2 km’lik özel kumlu plajı ile hizmet veren tesiste 150 kişilik kafe, 600 araçlık kapasiteli otopark, ahşap güneşlenme deckleri, şemsiye ve şezlong bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi’nin her yıl düzenlediği Kiteboardburc beach Dünya Şampiyonası’na ev sahipliği yapan Burç Beach, kiteboard, katamaran, beach volley, beach soccerve windsurf gibi birçok spor aktivitesine olanak sağlamaktadır. Her gün 09.00 ve 21.00 saatleri arasında tatilcilere kapılarını aralayan Beach, özellikle hafta sonları eğlence, spor ve müziğin en önemli adreslerinden biridir.

GALERİ

Burç Beach 2020 Giriş Ücreti

Kilyos yolu üzerinde yer alan Burç Beach giriş ücreti, günlük giriş ücreti ve abonelik olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca bu seneden itibaren online satışa başlanmıştır. Biletlerini online olarak alacak ziyaretçiler için giriş ücretinde indirim yapılmaktadır. 15 Haziran’da sezonu açan Burc Beach’in giriş ücretleri şu şekilde belirlenmiştir:

Hafta içi

BÜMED Üye: 35 TL (Online), 40 TL (Kapıda)
BÜ Mezunları: 50 TL (Online), 55 TL (Kapıda)
Misafir: 60 TL (Online), 65 TL kapıda
BÜ Öğrenci ve idari personel: 15 TL

Hafta sonu

BÜMED Üye: 55 TL (Online), 65 TL (Kapıda)
BÜ Mezunları: 80 TL (Online), 95 TL (Kapıda)
Misafir: 95 TL (Online), 115 TL (Kapıda)
BÜ Öğrenci ve idari personel: 25 TL

* Boğaziçi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi kadrosunda çalışanlar işletmeden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Burç Beach’te abonelik sistemi de mevcuttur. Burç Beach 2020 abonelik ücreti şu şekilde belirlenmiştir.

BÜMED Üye Tek Abonman: 650 TL (30 Haziran’a kadar) 800 TL (30 Haziran’dan sonra)
BÜMED Üye Aile Abonman: 1000 TL (30 Haziran’a kadar) 1250 TL (30 Haziran’dan sonra)
Misafir Tek Abonman: 1590 TL (30 Haziran’a kadar) 1890 TL (30 Haziran’dan sonra)
Misafir Aile Abonman: 2490 TL (30 Haziran’a kadar) 2990 TL (30 Haziran’dan sonra)

Burç Beach Nerede ve Nasıl Gidilir?

İstanbul’daki günübirlik tatilcilerin uğrak yerlerinden birisi olan Burç Beach nerede sorusu en merak edilenlerden birisidir. Açık adres olarak Gümüşdere Mahallesi, Sarıtepe Kampüsü, Sarıyer’de yer alan bu işletme, konumu bakımından kolay ulaşım ağına sahiptir. Kendi aracınız ile kolayca ulaşabileceğiniz tesise, 59RK RUMELİ HİSARÜSTÜ- BOĞAZİÇİ Ü. SARITEPE KMP ARIKÖY otobüsünü kullanarak ulaşabilirsiniz. Beşiktaş Boğaziçi Kampüsünden bindiğiniz takdirde 46 durak sonra inerek Burç Beach’e kolayca varabilirsiniz.

İletişim için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *