«
  1. Ana sayfa
  2. İstanbul Beachleri
  3. Büyükada Yörükali Plajı

Büyükada Yörükali Plajı

Yörük Ali Plajı

İstanbul’dan biraz olsun uzaklaşmak isteyenlerin ilk tercihi her zaman Büyükada olmuştur. Büyükada kaliteli beachleri ve tesisleri ile bilinmektedir. Bu nedenle birçok farklı tesisin burada olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle Marmara Denizi’nde denize girmek isteyenler için, serinletici ve akıntıya karşı yüzmek isteyenlere açılacak fırsatlar vardır. Ancak çocuklar için de son derece güvenli olan sığ plajlarıyla birlikte, kumluk alanları ile de dikkat çekmektedir. Büyükada her hali ile insanı içine çeken bir yapının merkezinde bulunur. bu sayede sizler de Büyükada’ da küçük bir kaçamak yapmanın hazzını yaşarsınız. Tatil için Büyükada’yı tercih edecekler için en ideal tecihlerden biri ise Yörükali Plajı…

Büyükada Yörükali Tesisleri, Büyükada’ da hizmet veren bir beach işletmesidir. Temiz ve hijyenik olmasının yanında ekstra konforu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Gıda hijyenine ve tuvalet, duş hijyenine oldukça fazla özen gösterilmektedir. Ormanlık alanın hemen yanında kurulmuş olan bu tesis denize sıfır bir yapı içindedir. Sizler de beach ayrıcalığını Büyükada’ da tatmak için buraya gelebilirsiniz. Özellikle çocuklar için de ideal olması birçok aileyi buraya çekmektedir. Dilburnu Tabiat parkı içinde bulunması arkasını parka ve ormana vermiş gizemli bir hava içinde bu araziyi farklı kılar. Çevresindeki tesislerden bir farkı da menüsüdür. Adaya özel yiyecekleri burada bulabilmeniz ve denize girdikten sonra açlığınızı yatıştırabileceğiniz güzel yemekleri burada keşfedebilirsiniz. Her zaman Büyük ada’ ya uğradığınızda bir evinizmiş gibi özellikle yaz sezonunda eşsiz güzellikleri ile Yörükali Tesislerinde her zaman dinlenebilirsiniz.

Aktiviteler

  • Duba ve Şişme Su kaydırakları
  • Çocuk Oyun Parkı
  • DJ
  • Konaklama için bungalov evleri mevcuttur.  

Yörükali Plajı 2020 Yılı Giriş Ücreti Ne Kadar?

2020 yılı hafta içi giriş ücreti 60 tl, hafta sonu ise 70 TL olup, şezlong ve şemsiye hizmet dahildir. 0-6 yaş ücretsiz olarak beachten yararlanabilmektedir. 

Yörükali Plajı Telefon ve Adresi

Nizam mah. Yörükali Mevkii – Büyükada

Telefon :  0 216 382 73 41 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *