«
  1. Ana sayfa
  2. Antalya Beachleri
  3. Çakıl Beach

Çakıl Beach

Çakıl Beach

Antalya merkezine en yakın noktalardan biri olarak seçebileceğiniz Konyaaltı, Akdeniz tatili içinde en keyifli bölgelerden birisi olarak görülmektedir. Akdeniz’in serin ve keyifli sularında güzel bir gün geçirerek saatlerce yüzmek için de seçebileceğiniz plaj işletmelerinden birini Çakıl Beach oluşturmaktadır. İşletme, bölgenin en popüler beach club işletmelerinden biri olarak birçok özel avantaj ile hizmet vermektedir. 

Bkz: Antalya Beachleri

Nezih ve Huzurlu Bir Mekan Çakıl Beach

Antalya sahilleri genellikle kalabalık olması ile birlikte çoğu zaman plajlarında da doluluk oranının yüksek olduğu bir tatil bölgesidir. Bu nedenle nezih ve sakin bir hizmet almanız için seçebileceğiniz işletmelerden biri olan Çakıl, sayesinde huzurlu ve romantik bir mekan elde edebilirsiniz. Çakıllı sahili ile birlikte çok özel bir kumsal yapısına sahip olan bu işletmede, aynı zamanda romantik localar veya kıyıdaki salıncaklar ile denizin keyfini daha farklı bir hale getirebilirsiniz. 

Konyaaltı sahilinde 6 kilometre gibi bir yürüme imkanı sunan işletmede ayrıca bulunan bar işletmesi ve kafe işletmesi gibi farklı imkanlardan yararlanma şansınız da bulunuyor. Bu sayede gün boyunca bir yandan denizin keyfini çıkarırken, bir yandan acıktığınız her an keyifli atıştırmalıklar veya menüler talep edebilirsiniz. Ayrıca farklı sıcak ve soğuk içecekler, alkollü ve alkolsüz içecekler gibi ürünler yer almaktadır. İşletme tüm imkanları ile birlikte Antalya en iyi beachleri arasında yer almaktadır. Her yıl yaz sezonunda çok yüksek bir tercih sağlamaktadır. 

GALERİ

NextGEN Gallery

Edit
Delete

Çakıl Beach 2021 Yılı Giriş Ücreti

İşletme 2020 yılı kapsamında çok uygun fiyatlı sahil club işletmelerinden biri olarak göze çarpmış, ziyaretçilerinden 35 TL giriş ücreti almıştı. Hafta sonu ve hafta içi aynı ücretleri talep etmektedir. Çakıl Beach 2021 yılı giriş ücreti belli olduğunda sitemizde güncelleme yapılacaktır.

Çakıl Beach Konyaaltı İletişim Bilgileri

Adres : Altınkum Mahallesi,  Akdeniz Bulvarı, Sahil Büfe No:23 Konyaaltı Antalya

Telefon : 0 532 668 57 37

Resmi ınstagram sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Çakıl Beach

    Çakıl Beach Giriş Ücreti 2020 yılı 35 TL olarak güncellenmiştir