«
  1. Ana sayfa
  2. İzmir Beachleri
  3. Çeşme Cove Beach

Çeşme Cove Beach

Cove Beach

2018 yılında Çeşme’nin en çok tercih edilen plajlarından biri olan Babylon Aya Yorgi, 2019 yılı itibariyle Cove Beach olarak isim değiştirdi. Bu sayede büyük bir yenilenme ve gençleşme sağlayan mekân, aynı zamanda çok eğlenceli ve renkli bir yaz sunmak için seçilen en sakin ve rahat plajlardan birini oluşturdu. Bu nedenle 2020 yılında da çeşme bölgesinde tatil gerçekleştirmek isteyen birçok kişinin ilk tercihlerinden birini oluşturacak gibi görünüyor. 

Bkz: İzmir Beachleri

Cove Beach ile Yaz Tatilinde Eğlenceli Sürprizler

Çeşme, yaz tatilleri için seçilen en eğlenceli ve sürpriz dolu bölgelerden birini oluşturuyor. Bununla birlikte ilçenin en sakin ve yemyeşil bölgelerinden biri olan Aya Yorgi sahillerinde de bu plaj sizlere birçok eğlenceli sürpriz sunabilir. Genç bir yapıya sahip olan mekânda ayrı ayrı hizmet alabileceğiniz meyhane bölümü, bar bölümü ve plaj bölümünde her zaman elit hizmetler sağlanıyor. 

Rüzgâr almayan özel bir koyda, berrak bir deniz sayesinde, denizin keyfini ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Dinlenme ve yemek zamanlarında işletme mutfağında birçok farklı menü sunulmaktadır. Bu çerçevede zeytinyağlı yemekler, meyveler, atıştırmalıklar, aperatifler, ana yemekler, salatalar, kokteyller, alkollü içecekler ve meşrubatlar talep edebilirsiniz. İşletmede eğlenceli etkinlikler açısından geçtiğimiz sezon birçok ünlü DJ önemli partilerde ve kutlamalarda sahne aldı. Bu yıl için de yine farklı kutlamalar ve etkinlikler planlanırken, gündelik olarak işletmede seçebileceğiniz eğlence hizmetleri de yer alıyor. Bu açıdan da hafta içi her gün 17.00-20.00 saatleri arasında DJ performansları yer almaktadır. 

Plaj işletmesine aracınızla rahatlıkla ulaşabilir veya deniz yolundan tekne ile ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsız wi-fi imkânı sağlanırken, kahvaltı veya akşam yemekleri için özel restoran hizmetleri alabilirsiniz. Bahçe, otopark, evcil hayvan girişi ve dress code gibi hizmetler de yer almaktadır. 

Bay-bayan dağılımına önem verilen işletmede beach bölümünde olmamak üzere Club ve Happy Hour etkinlikleri açısından 18 yaş sınırı yer almaktadır. İşletmeye her gün 10.00-20.00 saatleri arasında giriş gerçekleştirebilirsiniz. 

GALERİ

Çeşme Cove Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti

İşletme geçtiğimiz yıl giriş ücreti olarak VIP giriş açısından her kişi için 100 TL talep ederken VIP alana çocuklar kabul edilmiyor. Ayrıca girişler sırasında 1 adet soft içecek veya 1 adet bira gibi bir ikram gerçekleştiriliyor. Ayrıca giriş sırasında desk veya loca hizmeti almak için de her sezon farklı ücretler talep edilmektedir.

Bu sezon da yaklaşık olarak yine mayıs ayı itibariyle açılacak sezon kapsamında, Cove Beach 2020 yılı giriş ücreti açısından talep edilecek rakamlar sezonun başlamasından önce belirtilecektir. Yakın zamanda belirlenecek olan giriş ücretini sitemizde bulabilirsiniz.

Cove Beach İletişim

Telefon: 0 530 786 44 68
Adres: Sakarya Mahallesi 3143 Sok. No:22/2, Ayayorgi Koyu, Çeşme/İzmir

Resmi Instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *