«
  1. Ana sayfa
  2. İzmir Beachleri
  3. Çeşme Momo Beach

Çeşme Momo Beach

Momo Beach

Bir hayal ve bir fikir üstüne kurulan ve bugün Çeşme’nin en önemli sahil mekanlarından biri haline gelen Çeşme Momo Beach işletmesi, Türkiye’nin ünlü mimarları tarafından gerçekleştirilen tasarımlar ile özel bir proje olarak hazırlandı. İsmini bir Michael Ende romanından alan bu işletme, aslında birçok kişinin aklına Amsterdam’da yer alan Momo adlı ünlü restoranı da getiriyor. 

İşletmenin kuruluşundaki temel mantıkta, genellikle yurt dışında sıklıkla görülen bu tarz beach işletmelerinin Türkiye’de de bulunması yer alıyor. Kaliteli ve rahat bir konsepte sahip olan mekan, aslında insanların müzik ve yemek eşliğinde sohbet edebileceği, içeceklerini yudumlayacakları ve rahatlıkla eğlenebilecekleri bir işletme oluşturuyor. 

Bkz: İzmir Beachleri

Çeşme’nin En Popüler Mekanlarından Biri Beach Of Momo

Bugün Çeşme’nin Dalyan bölgesinde yer alan Beach of Momo işletmesi, Çeşme bölgesinin en popüler mekanlarından birini oluşturuyor. Yaz tatili için Ege Bölgesi’nde tatil standartlarını daha üst seviyeye ulaştıran işletme; rahat, keyifli ve eğlenceli bir yapı ile hizmet sunmayı sürdürüyor. Bu bağlamda kendine özel bir koyu ve bahçesi bulunması ile birlikte doğa ile iç içe yapısı sayesinde eşsiz bir plaj keyfi sunuyor. 

İşletme son yıllarda özellikle çok popüler bir müşteri kitlesi ile sosyal medyada da popülerlik gösteriyor. Konsepti, dekorasyonu ve peyzajı sayesinde çok keyifli bir görüntü sağlarken, genellikle Mayıs ayı itibariyle sezon açılışı yapılıyor.

İşletme sahip olduğu profesyonel müzik direktörü Tankut Karakurt, haftanın belirli günlerinde performans sergileyen DJ Yakuza, dans müzikleri sunumu yapan Murat Tokuz ve Sunday Ritual konsepti sunan Cüneyt Öztürk gibi güçlü bir dörtlü sayesinde çok özel etkinlikler sağlıyor. Ege tatilleri denildiğinde birçok kişinin aklına Momo Beach Çeşme gelmesi de bu gibi çok özel hizmetlerden kaynaklanıyor. 

Sunday Ritual gibi özel etkinlikler sayesinde her pazar çok özel bir müzik ve dans imkanı sunulurken, kimi zamanda kumsalda gerçekleştirilen DJ performansları gibi eğlenceler işletmenin en büyük avantajlarını ortaya çıkarıyor. Ayrıca işletme mutfağında ünlü İtalyan şef Carlo Bernardini ve ekibi bulunması ile birlikte hem İtalyan hem Ege lezzetleri sofralara ulaşıyor. 

Öğlen yemekleri, akşam yemekleri, gündelik atıştırmalıklar, aperatifler ve kokteyller gibi her konuda çok geniş bir mutfağa sahip olan Momo Beach Dalyan kendine has klasik tarzı ile vazgeçilmez bir tercih oluşturuyor.

Momo Beach 2022 Giriş Ücreti Ne Kadar?

2022 yılı giriş ücreti 300 TL olarak belirlenmiş olup, şezlong, minder, rejisör koltuk ile havlu kullanım ücreti fiyata dahildir. Ayrıca kişi başı minimum 500 TL harcama yapmak gerekmektedir. 

GALERİ

 


  • Şezlong


  • DJ


  • Alkollü içki


  • Restoran


  • Otopark

Değerlendirme
Gönderiliyor
Ziyaretçi Değerlendirmesi
5.63/10 (8 )

Adres: Ünivetsite mah, 4417 sokak, 3011. Sk. no:2, 35930 Çeşme/İzmir
Resmi İnstagram hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *