«
  1. Ana sayfa
  2. İzmir Beachleri
  3. Çeşme Sole Mare Beach

Çeşme Sole Mare Beach

Çeşme’nin vazgeçilmez mekânı Çeşme Sole Mare Beach 17 yıllık deneyimi ile sizlere muhteşem bir eğlence vadediyor. Aya Yorgi Koyu‘nda rüzgardan uzak; denizin, güneşin, müziğin ve dansın tadını çıkarmak isteyen herkes Çeşme Sole Mare Beach’e davetli. Zengin mutfağıyla da dikkat çeken Sole Mare, snack bar ve restoranıyla misafirlerine lezzetli alternatifler sunuyor.

Cem Belevi, Murat Dalkılıç, Merve Özbey gibi ünlü sanatçılar ve muhteşem DJ performanslarıyla misafirlerine keyifli vakit geçirten Sole&Mare Beach Club’ta yazın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kısa Bir Ara

Pandemi süreci nedeniyle 1 Haziran’da plajlar yaza merhaba diyebilmişti. İşletmeler bir bir açılırken Çeşme Sole & More henüz kapılarını açmamıştı. Bu sene sorularn soruların başında “Sole & More ne zaman açılacak” geliyordu. Ziyaretçilere kötü bir haberimiz var. Çeşme’nin en özel beachlerinden olan Çeşme Sole Mare Beach 2020 sezonunda faaliyet göstermeme kararı aldı. Bu nedenle işletme, yaz boyunca  kapalı olacak

Çeşme Sole&Mare Beach 2020 Giriş Ücreti

Sole&Mare Beach’e giriş için ücret alınmamaktadır. Hafta içi 80 TL, hafta sonu ise kişi başı 100 TL zorunluluğu bulunmaktadır. Bu fiyata şezlong, şemsiye ve havlu dahildir.

* Konser günlerinde farklı fiyatlandırma yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

DİKKAT: 2020 yılında işletme kapalı olacaktır.

Çeşme Sole Mare Beach Nerede?

Rezervasyon: 0 (533) 016 31 10

Adres: Sakarya Mahallesi, Aya Yorgi Mevkii No:6 Çeşme Merkez, İzmir

GALERİ


  • Şezlong


  • DJ


  • Canlı performans


  • Alkollü içki


  • Restoran

  • Otopark


Adres: Adres: Sakarya Mahallesi, Aya Yorgi Mevkii No:6 Çeşme Merkez, İzmir

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar