«
  1. Ana sayfa
  2. İzmir Beachleri
  3. Cozy Çeşme

Cozy Çeşme

Cozy Beach

Çeşme beachleri arasına bir yenisi daha ekleniyor. Çeşme’de eğlencenin yeni adresi olma hedefiyle hareket eden Cozy Çeşme, 4 Temmuz 2020 günü kapılarını açıyor. Çeşme’nin renkli eğlence dünyasına merhaba diyor.

35 Yıllık Deneyim

Aya Yorgi Koyu’nun en özel işletmelerinden olan Paparazzi Beach Club’ta bir süredir hareketlilik vardı ve “Paparazzi Beach’in yerine ne açılacak?” sorusunun yanıtı merak ediliyordu. Sonunda bu soru yanıtını buldu. Aya Yorgi’de 35 yıl boyunca hizmet veren Paparazzi Beach, baştan aşağı yenilendi ve Cozy Çeşme adını aldı. Mekân, son derece şık dizaynı ve yepyeni bir işletme anlayışıyla ziyaretçilerini ağırlamak için adeta sabırsızlanıyor.

En büyük vaadi eğlence olan Cozy Beach’in işletmecileri, ziyaretçilerine şöyle sesleniyor:

“Günün her anını dolu dolu geçireceğin unutulmaz anlar seni bekliyor.”

Gündüzleri Ayayorgi Koyu’nun eşsiz denizinde serinleyen ziyaretçiler, geceleri canlı müzik ve 80’ler, 90’lar konseptiyle eğlencenin zirvesine ulaşacaklar.

Cozy Beach’in iddialı olduğu diğer bir alan ise mutfak. İşletme, bu yaz sezonunda İtalyan mutfağının öne çıktığı bir menü ile misafirlerini ağırlamayı planlıyor. İşletmede plaj, eğlence ve lezzet her zaman bir arada düşünülüyor.

Cozy Çeşme’de Koronavirüs Tedbirleri Alındı

İşletmenin sahipleri Özcan İçli ve İlyas Köse, COVID 19 salgını nedeniyle son derece titiz davranıyor. Geçtiğimiz sezon 600 kişiye hizmet veren mekânda bu sene kapasite düzenlemesi yapıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında işletmenin kapasitesi 400 ile sınırlandırıldı. Aynı zamanda şezlonglar sosyal mesafe kurallarına göre yerleştirilirken gerekli dezenfeksiyon işlemleri de yapıldı. Cozy Beach’e gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.  

Cozy Beach 2020 yılı giriş ücreti 100 TL olarak belirlenmiştir. 

Cozy Çeşme İletişim

Adres: Sakarya Mah. 3164 Sokak, Nu: 5 Çeşme / İzmir

Rezervasyon için telefon: 0 (232) 712 67 67

Resmi Instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. gulnur koc

    10 senedir paparaziye gideriz eşimle bu sene kapanmıs. hadi bildiğimiz mekan olasun buraya girelim dedik ben hayatım da bukadar nezaketsizinsanlar görmedim. cove ye gittik karşısında daha da pahalı bir mekan ama paranın hakkını sonuna kadar veriyorlar. nerde eski paparazi nerde cozy denem mekan . ilk önce calısanlar özelikle kapıya koydugunuz devasal tipte insanların tavrı her an gelen gidene vuracak kavgaya hazır tipler . bumu işletmecilik anlayısınız. biz hiç muhattap olmadık fakat gelen herkez ile husimmet yasadılar. ne anılar biriktirdik biz paparazide cok büyük hayal kırıklıgı yasadık.