«
  1. Ana sayfa
  2. Blog
  3. Dallas Plajı Marmara Ereğlisi

Dallas Plajı Marmara Ereğlisi

Dallas Plajı

Dallas Plajı, Marmaraereğlisi bölgesinde bulunan en geniş plajlardan biri. Plaj, bölgeyi bilen insanlar tarafından denize girilebilecek en güzel sahillerden biri olarak gösteriliyor. Dallas Plajının diğer bölgelere göre daha çok ilgi görüyor olmasının en önemli sebeplerinden biri sessiz ve gürültüsüz olması. Aynı zamanda düzenli olarak temizlenen sahil oldukça steril bir tatil imkanı sunuyor. İster tek başınıza güneşlenmek ve denize girmek için, isterseniz de arkadaşlarınız ya da ailenizle birlikte keyifli vakit geçirmek için Dallas Plajı Marmaraereğlisi içinde gidilebilecek olan en güzel noktalardan biri.

Dallas Plajı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Dallas Plajı her yıl çok sayıda insan tarafından tatil yapmak amacıyla tercih ediliyor. Bölgenin bu kadar popüler olmasının önemli sebeplerinden biri de girişlerin ücretsiz olması. Halka açık olan bölgede istediğiniz kadar zaman geçirebilir, denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda Dallas Plajı merkeze 3 km mesafede bulunuyor olması sebebiyle, vakit konusunda sıkıntı yaşayan aileler için ideal.

Bölgeye ulaşım sağlamak için şahsi araç kullanmak gerekiyor. Aynı zamanda kendi şemsiyenizi götürmeniz de güneşten korunmanız açısından faydalı olacaktır. Dallas plajı içerisinde duş, şezlong, soyunma kabini ve tuvalet gibi imkanlar bulunuyor. Ayrıca deniz çok fazla derin olmadığı için, çocuklar ya da yüzme bilmeyenler için de oldukça uygun. Plaj içerisinde alışveriş yapılabilecek küçük bir büfe de bulunuyor.

Dallas Plajı Giriş Ücreti Ne Kadar?

2021 yılı giriş ücreti olarak kişi başı 50 tl olarak belirlenmiş olup, şezlong ve şemsiye hizmeti dahildir.  Otopark ücreti için 20 TL tahsil edilmektedir.  

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *