«
  1. Ana sayfa
  2. Bodrum Beachleri
  3. En İyi Bodrum Beachleri 2021

En İyi Bodrum Beachleri 2021

Bodrum

Ülkemizin en nadide turistik bölgelerinin başında gelen Bodrum, eşsiz doğası ve renkli gece hayatı ile her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlıyor. Her bütçeden insana hitap eden mekanlara sahip olan Bodrum beach club açısından da son derece zengin bir bölge. Bu zenginlik içinde, en doğru beach işletmesini bulmak istiyorsanız bu rehber tam size göre. İşte karşınızda en iyi Bodrum beachleri

Bodrum’un En Lüx Beachleri

Bodrum’da birçok lüks hizmet veren beach işletmesi bulunmaktadır. Bunlardan en çok göze çarpan beş işletmeyi sizler için derledik.

1- X Beach & Restaurant

Yalıkavak bölgesinde yer almakta olan meşhur bir beach clubtur. Şezlong, havlu ve şemsiye giriş ücretine dahil hizmetlerdir. Hem bir beach club hem de bir restoran olduğu için yemek ve içecek servisi oldukça zengindir. 6 yaşın altındaki çocukların girişi ücretsiz kabul edilmektedir. Belirli günlerde ünlü DJ performansları da izleyicilere sunulmaktadır.

2- Maça Kızı

Göltürkbükü’nde yer alan işletme, Bodrum beachleri içinde özel bir yer tutmaktadır. Yemek ve içki hizmeti sunan beach clubların öncülerindendir. İçerisinde beach kısmının dışında bir de kafesi bulunmaktadır. DJ performansları, konserler, açık hava söyleşileri, partiler ve açık büfe kahvaltı ya da brunch etkinliklerine yer vermektedir. İşletmenin, aynı zamanda aynı isimle bir de oteli bulunmaktadır.

Bkz: Maça Kızı Beach

3- Xuma Beach

Yalıkavak’ta Xuma Village yani Xuma Bölgesi olarak adlandırdıkları bir bölgedir. Restoran, beach, taverna, spa ve güzellik merkezi, düğün alanı gibi bölümleri içeren bir yaşam alanı olarak kurulmuştur. DJ performansları ve partilere ev sahipliği yapmaktadır. 6 yaşın altındaki çocukların girişi ücretsiz kabul edilmektedir. Evcil hayvan girişi yasaktır.

Bkz: Xuma Beach

4- Blue Beach Club

Diğer bir ismiyle Kai Beach Club, Cennet Koyu’nda yer almaktadır. Yemek ve içecek servisleriyle müşterilerine keyifli vakitler sunmaktadır. Partileri, yüksek sesli müziği tercih etmeyenlerin favori mekânı olan bir yerdir. Kısık sesle çaldıkları kaliteli müzik eserleriyle meşhurdur.

Bkz: Blue Beach

5- Kuum Beach

Türkbükü’nde bulunan bu işletme; yüksek sesli müzik, partiler, eğlenceler seven konukların uğrak mekanıdır. Giriş ücretine şezlong ve şemsiye dahil olmakla birlikte bazı etkinlikler ücretli olabilmektedir. Kokteyl içkileri ile meşhurdur. 12 yaş altı kabul edilmemektedir.

Bkz: Kuum Beach

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *