1. Ana sayfa
  2. Blog
  3. En İyi Şile Beachleri

En İyi Şile Beachleri

Yoğun iş temposundan bunalan İstanbul ahalisinin günlük kaçamaklar yapabileceği en iyi adreslerden biri Şile. Eşsiz doğası ve tertemiz deniziyle Şile, İstanbulluları davet ediyor. Peki Şile’de hangi beachleri tercih etmeli? “En iyi Şile beachleri“ni sizler için derledik. İşte Şile’nin en iyi 5 beachi…

1- Şile AquaBeach

Şile Uzunkum mevkiinde bulunan AquaBeach, Ayazma plajına nazaran daha sakin yapısıyla dikkat çekiyor. İstanbul Anadolu yakasında yaşayanların 1 saat içinde ulaşabilecekleri denize girmek için çok nadide, güzel ve benzerine ege ve akdeniz sahillerinde bile az rastlanır bir mekan. AquaBeach’te bir yandan denizin keyfini çıkarırken bir yandan da uzun bir plaj yürüyüşü gerçekleştirebilirsiniz.

Şile AquaBeach adresi: Balibey Mahallesi, Ağlayankaya Cd No:2

2. Vip Beach Şile

Ayazma plajının kalabalıklığından mı sıkıldınız? İşte size daha sakin bir adres: Şile VIP Beach… Ayazma plajının dalgakıranlarında konumlanan VIP Beach’te hem denizin tadını çıkarabilir hem de eşsiz bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz. VIP Beach’te gün batımına kaldıysanız gerçekten çok şanslısınız.

Şile Vip Beach adresi: Çavuş Mahallesi, Plajyolu Sokak

Bkz: Şile VIP Beach

3. Şile Fora Beach

Fora Beach, Şile beachleri arasında özel bir yere sahip. Şile sahili ne kadar kalabalık olursa olsun burası daha tenha ve aile yeri. Fora Beach, zengin kahvaltısı ve gün batımı manzarası ile de dikkat çekiyor. Kumdan ve kalabalıktan uzak durmak istiyorsanız Fora Beach tam size göre.

Şile Fora Beach adresi: Hacı Kasım Mah. İnceyol Sok. No:3 Şile / İstanbul

4. Ağlayan Kaya Beach

Ağlayankaya Plajı, temiz denizi ve sakinliği ile Şile’nin görülmesi gereken plajlarından birisidir. Mavi bayraklı bir plaj olması da Ağlayan Kaya Beach’i ziyaretçileri için çekici kılmaktadır. İster özel aracınızla, ister Üsküdar’dan kalkan Şile otobüsleri ile kolayca ulaşabileceğiniz, şehir de tatil keyfini kusursuz biçimde yaşama imkanı sunan Ağlayan Kaya Beach Club yaz boyunca yanınızda!

Ağlayan Kaya Beach adresi: Balibey Mahallesi, Ağlayankaya Caddesi, No 17, Şile Merkez, İstanbul

5. Fusha Beach

Şile’nin en özel beachlerinden biri olan Fusha Beach, aileye özel kısmının ayrı olmasıyla dikkat çekiyor. İstanbul’daysanız ve deniz, kum, güneş istiyorsanız Fusha Beach tam size göre.

Fusha Beach adresi: Çavuş Mahallesi, Ayazma Plajı, Kordonboyu Caddesi, No 1

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *