«
  1. Ana sayfa
  2. Antalya Beachleri
  3. Havana Beach Club Alanya

Havana Beach Club Alanya

havana beach club

Antalya’nın en büyük ilçesi olan Alanya, ülkemizin tatil cennetlerinden bir tanesidir. Havana Beach Club Alanya bu cennet içerisinde gidilebilecek en güzel kumsallar arasında yer almaktadır. Denizinin güzelliği yanı sıra havuzunun da olması ziyaretçiler için büyük bir avantajdır. Deniz yerine, havuz tercih edenler, denizin yanı sıra havuzu da kullanabilmektedir. Ayrıca yetişkin havuzunun yanında çocuk havuzu da bulunmaktadır. Havuz ile bağlantılı olarak bir bar bulunmaktadır. Taze meyve kokteylleri, smoothie’ler, alkollü ve alkolsüz içecekler bu bardan alınabilmektedir.

Bkz: Antalya Beachleri

Kumsalda şezlong ve büyük minderler bulunmaktadır. Havana Beach Alanya, şezlonglar ile birlikte 600 kişilik kapasiteye sahiptir. Bundan da anlaşılacağı üzere son derece büyük bir kumsaldır. Kişiye özel localar da bulunmaktadır. Aile ya da arkadaş grupları bu locaları tercih ederek daha konforlu bir şekilde deniz ve kumsalın tadını çıkarabilmektedir. Özel ve duş, tuvalet gibi temel ihtiyaçların karşılanacağı alanlar mevcuttur. İçecek ve yiyecek konusunda müşteri yorumları son derece başarılıdır. Gündüz dinlenmenin yanı sıra gece eğlenmek isteyenler için club bölümü, bulunduğu bölgenin en güzel mekanları arasında sayılmaktadır. Mutfağı İtalyan ağırlıklı uluslararası bir mutfaktır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği bulmak mümkündür. Dinek mevkiinde yer alan bu plaj Kleopatra Plajı’nda yer almaktadır. Kleopatra plajı yalnızca Alanya’nın değil, Antalya’nın hatta ülkemizin en güzel plajları arasında yer almaktadır.

GALERİ

Havana Beach  Club Alanya 2020 Yılı Giriş Ücreti

Havana Beach Alanya için giriş ücretleri bilgisi sezon başlamadığı için belli olmamaktadır. Gündüz plaja giriş ve gece cluba giriş ücretleri birbirinden farklıdır. Plaj için ödenen ücret sabahtan akşama kadar tüm gün geçerlidir. İçeride gerçekleştirilen yiyecek, içecek bedelleri ekstra olarak ödenmektedir. Gece kulübü 22.30’da açılmakta ve 03.00’da kapanmaktadır. Bu saatler sezon ortasında farklılık göstermektedir. Gece kulübüne damsız girilmemektedir.

Adres: Dinek Mevkii Muz Hoteli Yanı Alanya – Türkiye
Telefon: 0242 519 30 11
Resmi siteye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *