«
  1. Ana sayfa
  2. İzmir Beachleri
  3. Kafe Pi Beach Alaçatı

Kafe Pi Beach Alaçatı

Kafe Pi Beach

Türkiye’de Ege Denizi’nin keyfini en güzel şekilde yaşayabileceğiniz bölgelerden birin Çeşme’nin Alaçatı bölgesidir. Bu nedenle Alaçatı’da yer alan birçok farklı beach işletmesi bulunmakta bu beachler tatillerinize ayrı bir renk katmaktadır. Bu işletmelerden biri olan Kafe Pi Beach Alaçatı ise Aya Yorgi sahilinde yer alıyor. 2019 yılının favori mekanlardan biri olan işletme, 2020 yılında da renkli bir yaz tatili isteyenlerin gözde mekanları arasında yer alacak. 

Bkz: İzmir Beachleri

Alaçatı Beachleri Arasında En Özel İşletmelerden Biri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en eğlenceli mekanlarından biri olarak görülen Kafe Pi Beach hem hafta içi hem de hafta sonu farklı ücretler ve farklı saat aralıkları ile tercih edebileceğiniz Alaçatı beachleri arasında yer alıyor. Özellikle çok elit bir restoran ve bar sahibi olan işletmede hem yemek hem eğlence açısından çok kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi noktalarda tercih edebileceğiniz işletme restoranında, çocuklarınız ile vakit geçirebilir ve ailenizle güzel bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca geniş bir plaj alanı, tertemiz bir kumsal, özel bir mutfakta keyifli yiyecekler ve içecekler tüketme imkânı sunuluyor. 

Müziğe Doyacaksınız

Yazın en favori mekanlardan birini olan işletme özellikle gençler tarafından tercih ediliyor. Düzenli bir şekilde etkinlikler, partiler ve konserler sağlanırken, ayrıca özel günlerde kutlamalar gibi organizasyonlarda yapılabiliyor. Enerjik bir çalışma ekibine sahip olması ile birlikte hem servis hem de diğer hizmetler konusunda güler yüzlü hizmetler alma imkânınız bulunuyor. Yıl boyunca yurt içi ve yurt dışından konserler vermek için gelen ünlü DJ performansları geçtiğimiz yıl devam ederken, 2020 yılında da önemli eğlence fırsatları oluşturacak. 

2019 yılında Niran Ünsal ile Happy Hour etkinliği düzenlenmesi ve Erdem Kınay DJ performansı gibi birçok önemli program sunulan işletmede, 2020 yılı için bomba gibi programlar hazırlandı. Müzik Direktörü Aslı Köse ile birlikte Kafe Pi Beach’te müzik farklı bir boyuta taşınacak. Ayrıca bu yaz ziyaretçileri harika bir sürpriz bekliyor. Yeni nesil meyhaneler formatından yola çıkılarak etnik bir meyhane konsepti ortaya çıkarıldı. kumda rakılı! Kafe Pi Beach, bu sene de gençlerin en gözde mekanları arasında olacak.

GALERİ

Kafe Pi Beach 2022 Yılı Giriş Ücreti Belli Oldu

Kafe Pi Beach 2022 yılı giriş ücreti 250 TL olarak belirlendi. Yatak, şemsiye ve havlu hizmeti bu fiyata dahildir. Happy Hour’lara giriş ise (17.00’den sonra) ücretsiz. Plaj işletmesi saat 09.00-04.00 arasında açık olmakla birlikte Club işletmesi ve restoran ilerleyen saatlere kadar hizmetlerine devam etmektedir.  

Kafe Pi Beach İletişim

Telefon: 0 532 343 23 23
Adres: 18001 Sokak No:3/C Uniqe Alaçatı 
Resmi Instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *