«
  1. Ana sayfa
  2. Antalya Beachleri
  3. Kalkan Beach Park

Kalkan Beach Park

kalkan park 5

Antalya’da bir Akdeniz tatili gerçekleştirmek için seçilebilecek en güzel bölgelerden biri olan Kalkan, özellikle birçok farklı plaj sayesinde de tanınmaktadır. Kaş ilçesine bağlı olan bu bölgede çok eski tarihi uygarlıklarda yer alırken, bir yanda tarih bir yanda doğa ve bir yanda Akdeniz’in muhteşem keyfini çıkarmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle bölgede hizmet veren Kalkan Bach Park gibi işletmeler önemli bir yere sahiptir. Bu tip işletmeler sayesinde keyifli bir yaz tatilinde her gününüzü daha özel ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. 

Bkz: Antalya Beachleri

Bölgenin En İyi Plajlarından Biri

Kalkan bölgesi, farklı eğlence imkanlarına sahip olan, Akdeniz’in tertemiz denizini,kumsallarını ve güneşini buluşturan tatil bölgelerinden birisidir. Bu bölge içerisinde bulunan plaj işletmesi, sahip olduğu imkanlar ile size birçok özel hizmet sunuyor. Örnek olarak sadece plaj işletmesine ulaşmanız için dahil sunulan tekne servisi gibi imkanlar yolculuğunuzun çok daha keyifli başlamasına yardımcı oluyor. 

Özel bir dekorasyona sahip olan işletmenin plaj bölümü, kumsal bölümü, restoran bölümü,aquapark bölümü gibi her kısmı birbirinden ayrı olarak kullanılabiliyor. Ayrıca işletme bünyesinde farklı aktiviteler gerçekleştirmek için özel hizmetler ve eğlenceler sunuluyor. Örneğin, plaj bölümüne ulaşan devasa turuncu su kaydırağı gibi birçok farklı nokta dışında trambolin, atlama iskelesi ve su sporu araçları bu etkinlikler için kullanılabiliyor. 

İşletme mutfağı pratik,özgün ve keyifli bir yapıya sahip olması ile birlikte kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği servisi için tercih edilebilir. Bilhassa Kalkan beachleri içerisinde mutfak kalitesi açısından da bilinen en iyi işletmelerden biri olarak sıcak-soğuk içecekler, meşrubatlar ve alkol servisi sağlayan bir bar seçeneği ve geniş bir menü yer alıyor. 

GALERİ

Kalkan Beach Park 2020 Yılı Giriş Ücreti

Mavi bayraklı bir plaj işletmesi olması ile birlikte şehir merkezine yakın konumda bulunan işletme geniş bir plaj alanı, tesis ve sunduğu özel hizmetler ile her yaz birçok kişi tarafından uygun fiyatı ile tercih ediliyor. İşletme 2019 yılı dahilinde giriş ücreti için uygun bir rakam talep ederken, aynı zamanda farklı rakamlar ile işletme içerisinde birçok farklı hizmet alınabiliyor. Bu bağlamda Kalkan Beach Park 2020 yılı giriş ücreti açısından talep edilen rakamlar içinde bilgiler sezon öncesinde açıklanacaktır. 

Kalkan Beach Park İletişim Bilgileri

Adres : Kışla cd. No: 41, Kalkan – Kaş Antalya

Telefon : 0 242 844 29 89

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *