«
  1. Ana sayfa
  2. Bodrum Beachleri
  3. Kuum Beach Bodrum

Kuum Beach Bodrum

Bodrum Türkbükü bölgesinde yer alan Kuum Beach Bodrum işletmesi, her yıl olduğu gibi 2019 yılında da yeni bir dekor sayesinde hizmet vermeye devam etmiştir. Bu nedenle 2020 yılında da tercih edilebilecek en nezih ve kaliteli plaj işletmelerinden biri olarak görülmektedir. Her zaman sakin bir havaya sahip olması ile birlikte özellikle ünlüler tarafından da tercih edilen elit mekanlar arasında yer almaktadır. 

Bkz: Bodrum Beachleri

Özel Bir Mutfak ve Sakin Bir Eğlence

Özellikle deniz ve plaj keyfinin yaşanması sonrasında Kuum Beach işletmesinde çok keyifli bir mutfaktan faydalanmanız mümkündür. İşletme mutfağında her gün farklı ve özel yemekler ve yine çok keyifli kokteyller hazırlanırken, çok uygun fiyatlar ile bu özel lezzetlere ulaşmak mümkün olmaktadır. 

Türkbükü bölgesinin en sevilen işletmelerinden biri olması ile birlikte bilhassa sakin bir eğlence mantığına sahip olan ve çok yüksek sesli müziklerden hoşlanmayan kişiler tarafından tercih edilebilir. Birçok kişi tarafından önerilen şeftalili margaritta gibi lezzetler işletmenin özel ürünleri arasında bulunmaktadır. 

İşletme hem gündüz saatlerinde hem de akşam saatlerinde çok yüksek sesli müzikler ve partilerden ziyade daha sakin bir ambiyans ve dekorasyon isteyen kişilerin favorisi olarak görülmektedir. Ancak yine de istenilen farklı dönemlerde sağlanan değişik partiler ve etkinlikler sayesinde daha keyifli zamanlar geçirme şansına da sahip olabilirsiniz. 

GALERİ

Kum Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti

İşletme geçtiğimiz yıl çok uygun bir rakam ile hizmet vermeyi tercih ederken giriş ücreti olarak her müşteriden 100 TL gibi bir talepte bulunmuştur. Ayrıca işletme içerisinde yiyecek-içecekler ya da ek hizmetler için çok uygun rakamlar ile hizmet verilmektedir. Bu bağlamda Kuum Beach 2020 yılı giriş ücreti açısından da belirlenecek güncel rakamlar sezon öncesinde sitemizden ilan edilecektir. 

Kuum Beach Bodrum İletişim

Adres: Göltürkbükü, Kuum Hotel, Atatürk Cd.  No: 150, Bodrum
Telefon: 0 252 377 63 63
Resmi web sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *