«
  1. Ana sayfa
  2. Antalya Beachleri
  3. Lara Port Beach – Lara Beachleri

Lara Port Beach – Lara Beachleri

Lara Port Beach

Antalya’nın en eşsiz beachleri neresi diye sorsanız, şüphesiz ki buna herkes Lara Beachleri cevabını verecektir. Çünkü Lara, bulunduğu yer bakımından Antalya’ nın en temiz suyuna sahiptir. Şeffaf ve aydınlık denizi ile burada bulunmak, insna huzur verir. Ancak huzur değil eğlence arayanların da Lara bölgesine gelmesi beklenir. Lara, Antalya’nın güzel yüzlü bebeğidir. Bu bebek öylesine saf ve temizdir ki. Berrak suları ile insanı içine çeken ve büyüleyen bir yapısı bulunur. Ayrıca bölgede akıntı olmaması denizin de sıcak olmasını sağlamıştır. Antalya’nın ılık sularına girmek isteyen kişiler için birebir idealdir. Lara aynı zamanda denizin hemen yanında boylu boyunca uzanan beachleri ile de meşhurdur. Bu yazımızda sizlere Lara Port Beach hakkında bilgi vereceğiz.

Lara Port Beach bu alanın en kaliteli ve güzel beachlerinden bir tanesidir. Burada uygun fiyata giriş sağlayabilirsiniz. İçeride sınırsız eğlence bulunur. Denize girmek isteyen, burada deniz kenarında eğlenmek isteyenlere özel olarak hazırlanması olan konsept gün uygulaması vardır. Her gün başka bir eğlence ve başka bir organizasyon söz konusudur bu şekilde tüm tatil sezonu boyunca her gidişiniz, aynı olmayacaktır. Her gün farklı bir eğlencenin tadına varacaksınızdır.

En uygun giriş ücretleri ile bulunduğu bölgenin en kaliteli beach’ inde bulunmak için sizler de bu alanı tercih edebilirsiniz. Unutmayın Lara’ ya kadar gelmişken, Lara Port Beach’ e uğramadan dönmeyin. Çünkü burası eşsiz bir cennettir.

GALERİ

Lara Port Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti Ne Kadar?

2021 yılı giriş ücreti kişi başı 40 TL olup, şezlong ve şemsiye ücreti fiyata dahildir. 

İletişim 

Rezervasyon İçin Telefon : 0 242 313 14 68

Adres : Gençlik Mah. Tevfik Işık Cad. No:8 Lara – Antalya 

İnstagram Adresi : @laraportbeach

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *