«
  1. Ana sayfa
  2. Antalya Beachleri
  3. Leymona Beach Club

Leymona Beach Club

Leymona Beach Kaş

Akdeniz’in kıyısındaki en keyifli ve özel ilçelerden biri olan Kaş, upuzun sahilleri sayesinde denizin keyfini çıkarmak için her yıl tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen bu ilçede özellikle beach işletmeleri sayesinde de daha güzel bir gün geçirmek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Leymona beach club gibi birçok farklı işletmede ilçenin turistik yapısına ayrı bir yer katmaktadır. 

Apayrı Ve Özel Bir Plaj İşletmesi

Bölgede birçok farklı plaj işletmesi yer almasına rağmen Leymona Beach Club, daha özel bir yapıya sahip olarak Kaş limanının en uç konumlarından birinde apayrı bir yerde bulunmaktadır. Sabah saatlerinden başlayarak günün geç saatlerine kadar devam eden hizmetleri ile işletme aynı zamanda çok özel bir dekorasyonda sunmaktadır. İsmini Rumca limon anlamına gelen leymona kelimesinden alan işletmede, özellikle limon ağaçlarının altında rahat bir dinlenme fırsatı elde edilebilir. 

Sabah saatlerinde ve gün içerisinde keyifli bir plaj işletmesi olarak hizmet verilirken, akşam saatlerinde özel bir restorana dönüşen işletme aynı zamanda Akdeniz manzarası ile birlikte bölgenin eşsiz ve sağlıklı lezzetlerini sizlere sunmaktadır. Sahip olduğu her noktası ile birlikte Kaş beachleri içerisindeki en önemli işletmelerden biri olan Leymona beach club lezzeti ve konforu bir araya getiren bu işletmede mutfak seçenekleri arasında birçok ürün yer almaktadır. Bu bağlamda gündüz ve akşam servisinde farklı lezzetler tercih etmeniz için değişen içecekler, tavuk yemekleri, et yemekleri, balık yemekleri, makarnalar ve fastfood ürünleri talep edebilirsiniz. 

Leymona beach club”ta haftanın farklı günlerinde gerçekleştirilen etkinlikler ile eğlence açısından da ayrı bir yere sahip olan işletmede serbest dalış,can kurtarma eğitimleri, sualtı fotoğraflama, konserler, yoga atölyesi gibi fırsatlar sunulmaktadır. Farklı bir açıdan plaj masajı hizmeti alınabilmesi ve kutlama hizmetleri için özel bir alan sunulması gibi noktalarda işletmenin özel hizmetlerini sağlamaktadır. 

Leymona Beach Club 2020 Yılı Giriş Ücreti

İşletme tarafından özel bir fiyat politikası uygulanırken, 2019 yılında kişi başı 50 TL harcama gerçekleştirildiğinde giriş ücreti ve şezlong ücreti alınmıyordu. Onun dışında alt noktada harcama yapıldığında ise kişi başı giriş ücreti talep ediliyordu. Ayrıca işletmede birçok farklı yiyecek ve içecek için farklı rakamlar talep edilirken, 2020 yılı giriş ücreti açısından da uygun fiyatlar talep edilmesi bekleniyor. Yeni sezon için talep edilecek ücretler belirlendiğinde ek olarak açıklama yapılacaktır. 

Leymona Beach Club İletişim Bilgileri

Adres : Hastane Caddesi No: 33,  Kaş – Antalya

Telefon : 0 242 836 26 47 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *