«
  1. Ana sayfa
  2. İzmir Beachleri
  3. Mambo Beach Club Foça – Foça Beachleri

Mambo Beach Club Foça – Foça Beachleri

Mambo Beach Foça 1

Foça, İzmir’in göz bebeği tatil beldelerinden biri olmakla birlikte özellikle her yaz ilçede plaj ve club işletmeleri en önemli işletmeleri oluşturuyor. Oteller, pansiyonlar, yazlık konutlar veya siteler gibi noktalarda konaklayan kişiler gün boyunca keyifli bir zaman geçirmek, sevdikleri ile eğlenmek ve denize girmek için Mambo Beach Club Foça gibi işletmeleri tercih ediyor. 

Bkz: İzmir Beachleri

Mambo Beach Club Herkese Aradığını Sunuyor

İşletme tarafından da kullanılan slogan tarzı yaklaşımlardan biri olarak Mambo Beach Club işletmesinde herkes aradığı eğlenceyi ve aktiviteyi bulabiliyor. Uygun fiyatlı bir işletme olması ile birlikte hem keyifli zaman geçirmeniz için farklı fırsatlar hem de üstün bir konfor sağlanıyor. Sağlıklı bir yaşam ve spor ile birlikte birleştirilen eğlence imkanları sayesinde sevdiklerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. 

Çok güzel bir koyda konumlanmış olan işletme, öncelikli olarak iskele, şezlong, şemsiye ve kumsal imkanları ile Foça’da denize girmek için çok keyifli bir alan oluşturuyor. İşletme kendi sınırları içerisinde bar ve kulüp gibi bir imkana sahip olmak dışında restoran bölümü içerisinde de birçok farklı lezzete ulaşmanız için imkan sağlıyor. Özellikle hızlı bir şekilde atıştırmalıklar talep ettiğinizde tost, hamburger, pizza, sıcak içecekler, soğuk içecekler ve alkollü içecekler gibi birçok ürün temin edebiliyorsunuz. 

Eğlenceli etkinlikler gerçekleştirmek ve güzel bir tatil günü yaşamak isteyenlere farklı etkinlik seçenekleri sunuluyor. İşletmede plaj voleybolu fırsatı sunulduğu gibi günün belirli saatlerinde müzik yayınları,hafta içi belirli günlerde DJ performansları gibi fırsatlar yer alıyor. Kulüp bölümünde gerçekleştirilen partiler, eğlenceler, canlı müzik yayınları, iskele bölümünde sunulan ikramlıklar gibi birçok fırsat sayesinde işletme çok daha eğlenceli bir yer haline geliyor. 

GALERİ

Mambo Beach Club Foça 2020 Yılı Giriş Ücreti

İşletme geçtiğimiz yıl giriş için kişi başı 50 TL gibi bir ücret alıyordu. İçeride ise birçok farklı imkana ulaşmanız için de uygun fiyatlar ile hizmet veriyordu. Mambo Beach Club Foça 2020 yılı giriş ücreti, yine 50 TL civarında olacaktır.

Mambo Beach Club Foça Nerede?

Adres : Fatih Mah Oruçreis Cad  No : 230  Foça – İzmir

Rezervasyon içi telefon numarası : 0 532 540 17 73

Resmi Instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *