«
  1. Ana sayfa
  2. Aydın Beachleri
  3. Medusa Beach Club Didim

Medusa Beach Club Didim

Medusa Beach Club Didim 1

Aydın kentinin yaz tatillerinde en kalabalık ve hareketli bölgelerinden biri olan Didim, yaz tatili için hem plajları hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle çok uzun yıllardır bölgede hizmet veren beach club sayısı da gayet yüksek noktalara ulaşmıştır. Bu işletmelerden biri olarak Medusa Beach Club işletmesi de Didim ilçesinde hizmet veren önemli plaj işletmelerinden biri olarak görünmektedir.

Bkz: Aydın Beachleri

Didim’in Ön Plana Çıkan Beach İşletmesi

Didim tatilleri konusunda akla gelen ilk işletmelerinden biri olan Medusa hem sahili hem denizi hem de sunduğu ortam sayesinde çok keyifli bir yapı sağlamaktadır. Çünkü Didim bölgesinde denize girmek için seçilebilecek en özel noktalardan biri olan Altınkum bölgesinde bulunmaktadır. Plaj alanında yer alan minderler, şezlong ve şemsiyelerle birçok farklı imkân ile hem sahil hem deniz keyfi ayrı bir noktaya ulaşmaktadır. 

İşletme bünyesinde hem güneş hem denizin tadını çıkarırken bir yandan da özel müzik sistemi ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Öncelikle iskeleden denize girerek Ege’nin keyifli sularında yüzmeyi seçebilirsiniz. Sonrasında işletme tarafından sunulan mutfak lezzetlerini, sıcak ve soğuk içecekleri tüketmeyi seçebilirsiniz. 

Temel olarak Didim en iyi beachleri içerisinde Medusa’nın bulunma sebeplerinden birisi de sağladığı eğlence ortamıdır. Çünkü işletme aslında bir club işletmesi olarak her yıl birçok farklı etkinlik ile birlikte keyifli ortamlar sunmaktadır. Önemli sanatçılar ve DJ performansları sayesinde verilen konserler gibi birçok fırsat işletmeyi daha özel bir hale getirmektedir. 

GALERİ

Medusa Beach Club Didim 2020 Yılı Giriş Ücreti

İşletme sahip olduğu çok özel ve keyifli hizmet yapısı ile birlikte 2019 yılında giriş ücreti konusunda da uygun ücretleri ile ön plana çıkıyordu. Bu nedenle Medusa Beach Club 2020 yılı giriş ücreti açısından da tespit edecek rakamlar sezon öncesinde sitemizde açıklanacaktır. 

Medusa Beach Club İletişim

Adres: Yalı Caddesi No: 30 Altınkum / Didim – Aydın
Telefon: 0 532 256 12 91
Resmi Instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *