«
  1. Ana sayfa
  2. Aydın Beachleri
  3. Miracle Beach Kuşadası

Miracle Beach Kuşadası

Miracle Beach Kuşadası

Türkiye’nin değişmez tatil bölgelerinden biri olan Kuşadası, hem yerli hem yabancı turistlerin en çok tercih ettiği lokasyonlardan birisidir. Özellikle bölgede birçok plaj işletmesi ve club işletmesi yer alırken, bu işletmelerden biri olarak Miracle Beach Kuşadası da sunduğu özel yapısıyla günübirlik veya uzun tatiller için çok özel bir yere sahiptir. 

Türkiye’nin En İyilerinden Birisi Miracle Beach

Miracle Beach, eşsiz bir denize ve manzaraya sahip olması ile birlikte müşterilerine muhteşem imkanlar sağlayan bir işletme olarak, Türkiye’deki en iyi ilk 10 beach arasında bulunmaktadır. Sadece plaj imkanları ve günlük sahil imkanları değil gece kulübü açısından da işletme çok özel bir yere sahiptir. Hatta işletmede yılın farklı dönemlerinde düğün ve kutlama organizasyonları içinde fırsatlar sunulmaktadır. 

İşletmenin plaj bölümü, Kuşadası bölgesinin en geniş kumsallarından birine sahip olurken farklı noktalardan denize girme fırsatı dahi sağlamaktadır. Güleryüzlü ve ilgili bir çalışma mantığına sahip olması, hızlı servis, güzel sunumlar ve müşteriye önem veren bir işletme yapısı daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. İşletmenin plaj bölümünü aileniz, arkadaşlarınız veya kişisel olarak tercih edebilirsiniz. Plaj bölümünde bulunan iskele sayesinde şezlong, şemsiye ve çardak gibi kullanımlar gerçekleştirilebilir.

Gün içerisinde plaj işletmesinden yararlanırken, aynı zamanda işletme içerisinde bulunan bar bölgesinde sıcak ve soğuk servisler alabilirsiniz. Üstelik gün boyunca birçok farklı etkinliğe katılarak eğlence fırsatları elde edebilirsiniz. İşletme dahilinde yer alan club fırsatları sayesinde de akşam partileri, DJ performans etkinlikleri, farklı organizasyonlar veya eğlence partileri tercih edilebilir. 

Miracle Beach Kuşadası 2020 Yılı Giriş Ücreti

Birçok farklı etkinliğe sahip olması ile birlikte özellikle yıl içerisinde sunmuş olduğu organizasyonlar, mutfak hizmetleri, kahvaltı, akşam yemekleri ve kulüp hizmetleri ile birçok farklı noktada ön plana çıkan Miracle Beach, fiyat konusunda da ön plana çıkmayı başarmaktadır. Bu bağlamda tahminen Miracle beach Kuşadası 2020 yılı giriş ücreti geçtiğimiz sene talep edilen 50 TL gibi uygun bir fiyata yakın olacaktır.

Miracle Beach Kuşadası Nerede?

Adres :Kadınlar Denizi Mahallesi 16.sk Kuşadası

Telefon : 0 537 526 71 71

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *