«
  1. Ana sayfa
  2. Diğer Plajlar
  3. Motolife Beach Club Şarköy

Motolife Beach Club Şarköy

Motolife Beach Club Şarköy Tekirdağ’ın en gizemli yerlerine sizleri götürür. Çünkü burada doğal manzaranın ve denizin güzelliğinin keyfini her zaman yaşayabilirsiniz. Sizlere özel olarak sunulan bu imkânlar dahilinde her zaman kaliteli hizmeti alabilmeniz Motolife Beach Club ile mümkündür. Burada loca kiralayarak, kalabilirsiniz. Ayrıca hem gündüz hem de akşam olmak üzere her zaman hizmete açıktır. Gece denize girmek isteyenlere özel şezlonglar ile birlikte her zaman sizin emrinize hazır bir mekan oluşturulmuştur.

Şarköy ilçesinde bulunan ve İstanbul’dan yalnızca birkaç yüz kilometre uzakta bu güzel alan küçük bir İstanbul kaçamağı olabilir. Tekirdağ ilinin bir ilçesi olan Şarköy’ ün temiz ve berrak denizine girmek için sizleri de bekleriz. Bu sayede kalitenin ve her zaman bir numara eğlencenin adresine bir de Tekirdağ da bakmak için sizleri her zaman bu mekanın ayrıcalığını keşfetmeye bekleriz. Şarköy beachleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Motolife aslında gençlere hitap eden bir çizgi içindir. Ancak aileler de buraya sıklıkla gelmektedir. Oldukça seviyeli ve nezih bir beach clubun bulunması Tekirdağ ili için son derece önemli bir turizm kaynağı olmuştur. Küçük İstanbul kaçamaklarında gidilebilecek en yakın yer olarak Tekirdağ Şarköy’ü tercih etmek sizlere bir hafta sonu ya da kısa izinlerinizde rahat bir enfes aldıracaktır. Bu nedenle sizler de bu Beach club ayrıcalığına ve denizin güzelliğine hayran kalacaksınız.

GALERİ

Motolife Beach Club Şarköy 2021 Yılı Giriş Ücreti Ne Kadar?

2020 yılında beach giriş ücreti, şezlong ve şemsiye ücreti toplam 30 TL, İskele kısmı ise 50 tl olarak belirlenmişti. 2021 yılının giriş ücreti de yakında sitemizde yayımlanacaktır.

 Motolife Beach Club Şarköy Nerede?

Adres : Cumhuriyet Mahallesi İnönü caddesi No : 10 Şarköy

Telefon : 0536 702 7859

Resmi Instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *