«
  1. Ana sayfa
  2. Muğla Beachleri
  3. Palace Beach Marmaris – Marmaris Beachleri

Palace Beach Marmaris – Marmaris Beachleri

Palace Beach Marmaris

Her köşesi ve her ilçesi ile birlikte yaz tatilinde seçilebilecek en keyifli kentlerden biri olan Muğla, özellikle Ege Denizi’nin en keyifli olduğu bölgelerden birisidir. Bu kapsamda da tatilinizi daha keyifli bir hale getirmek için Marmaris ilçesi de sahip olduğu yapısı ve beach işletmeleri sayesinde de özel bir yere sahiptir. Örnek olarak bu işletmeler arasında Palace Beach Marmaris tercih edilebilir. 

Bkz: Muğla Beachleri

Eğlence Dolu ve Her Zaman Keyifli Bir Plaj

Eğlence, deniz ve güneşi bir araya getiren Palace Beach, özellikle mavinin yeşil ile buluştuğu noktalardan birini oluşturmaktadır. Çok geniş bir alana sahip olarak beş yıldızlı bir hizmet standardı sunan işletme, denizinin ve ormanın buluştuğu noktada yer alır. Hem gündüz saatinde plaj misafirlerine hem de gece saatinde club misafirlerine eşsiz bir müzik ziyafeti sunması ile birlikte aynı zamanda da gün boyunca birçok farklı avantajı yer almaktadır. 

İşletme, Marmaris en iyi beachleri arasında gösterilmektedir. Hem iskelesi hem mutfağı hem de kulüp alanı ile özel bir yapıya sahiptir. Gün boyunca denizin keyfini çıkarıp güneşlenirken, işletme mutfağında dünya lezzetlerini tadabilirsiniz ve çok özel içecekleri tercih edebilirsiniz. 

Her gece profesyonel DJ sanatçılar eşliğinde düzenlenen etkinliklere katılarak, en yüksek eğlenceyi yaşama imkanına sahipsiniz. Her müşterinin zevklerini ve konfor isteklerini göz önünde bulunduran işletme yönetimi, çok özel bir pist dizaynı gerçekleştirmiş ve iyi bir zaman geçirmek için özel imkanlar oluşturmuştur. 

GALERİ

Palace Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti

İşletme bünyesinde geçtiğimiz yıl giriş ücreti olarak gayet uygun rakamlar talep edilmişti. Bu yıl içerisinde de sezon başlaması ile birlikte yine uygun bir ücret ile hizmet alınması mümkün olacaktır. Bu bağlamda Palace Beach 2020 yılı giriş ücreti açısından belirlenen rakamlar sezon öncesinde yine ek olarak sitemizden çok yakın bir zamanda açıklanacaktır. 

Palace Beach Marmaris İletişim

Adres: İçmeler Mahallesi Atatürk Cad. No:62 Pamucak Mevkii, Marmaris
Telefon: 0 252 455 50 59
Resmi Instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *