«
  1. Ana sayfa
  2. Antalya Beachleri
  3. Palm Beach Club

Palm Beach Club

palm beach club kalkan

Antalya denizinde tatil için akla gelen ilk noktalardan birisini elbette muhteşem plajlar oluşturmaktadır. Akdeniz kıyısında yer alan bu plajlarda ise daha keyifli bir gün geçirmek için özellikle club işletmeleri ve beach işletmeleri önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle Kalkan bölgesinin en çok tercih edilen işletmelerinden biri olarak Palm beach club eşsiz bir koyda eşsiz bir manzara ile büyük beğeni kazanıyor. 

Manzara İle Baş Başa Keyifli Bir Gün

Eşsiz bir manzara karşısında keyifli bir gün geçirmeniz için plajı, kumsalı ve kayalıklardan denize ulaşan sahil yolu ile Palm Beach club, bölgenin en keyifli işletmelerinden birini oluşturuyor. İşletmede hizmet mantığı gereği güleryüzlü ve seviyeli bir yapı bulunurken, işletme içeriğinde de yine çok iyi bir fiziki yapı yer alıyor. Geçireceğiniz güzel bir gün için çimenlerin üzerinde oturabileceğiniz bir alan, kamelya veya şezlonglar gibi birçok seçenek bulunuyor.

Üst kısımdan merdivenlerle inerek ulaştığınız ahşap iskele ve genişiskele sayesinde ayrı bir yere sahip olan işletmede mutfak bölümü de çok özel bir yapı oluşturuyor. Çünkü işletme mutfağında çok özel ve lezzetli tarifler ile gün boyunca isteyebileceğiniz birçok farklı menü sağlanmaktadır. Nitelikli bir servis sayesinde mutfağı yüksek bir kalite oluşturan işletme, Kalkan beachleri arasında bu yapısı sayesinde de tercih ediliyor. 

Plajın kalabalık olmaması, sakin ve müzik anlamında da gayet seçkin bir yapısı bulunması işletmeye ayrı bir yer katıyor. Bu nedenle gündelik olarak gerçekleştireceğiniz aktiviteler açısından da su sporları, eğlence imkanları ve iskele atlayışı gibi birçok fırsat yer almaktadır. 

Palm Beach Club 2020 Yılı Giriş Ücreti

2019 yılı dahilinde sakin bir mekan arayarak iyi bir işletme tercih etmek isteyen kişiler için 25 TL gibi giriş ücreti talep edilmesi takdir edilmişti. Bu nedenle Palm beach club 2020 yılı giriş ücreti sezonun başlamasından önce daha net bir bilgi sağlanacaktır. Ayrıca işletme içerisinde yemek ve içecek servisleri içinde birçok farklı seçenek için değişen ücretler talep edilmektedir. 

Palm Beach Club İletişim Bilgileri

Adres : Zeytinkayasi Mah. Kömürlük mevkisi – Kalkan – Antalya

Telefon : 0 242 844 39 87 – 0 533 303 53 10 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *