«
  1. Ana sayfa
  2. Mersin Beachleri
  3. Pompei Beach Mersin

Pompei Beach Mersin

Pompei Beach Mersin

Mersin’in Mezitli ilçesinde yer alan Pompei Beach Mersin, Pompeipolis harabelerine yakın olması bakımından dikkat çeken bir yerdir. Bu özelliği ile sadece güneş, deniz kum tatili değil, kültürel bir gezi yaparak tarihi koklamak isteyenler için de güzel bir seçenektir.

Merkezi konumu sayesinde ulaşım son derece basittir. Plajı temizdir ve ortamı da nezihtir. Plajı kadar denizi de temiz ve güzeldir. Kumsalda çardaklar, masalar, şezlonglar bulunmaktadır. Mersin’de kahvaltı yapacak yer soranlara ilk söylenen yerlerden bir tanesidir. Açık büfe kahvaltısı ile gidenlerden büyük övgüler almaktadır. Bu kumsalda bütün gün sıkılmadan vakit geçirilecek birçok şey bulunabilmektedir. Pompei Beach Mersin hem dinlenmek hem de eğlenmek isteyenlerin ortak buluşma alanlarındandır. Şehir merkezinde olması sebebi ile yalnızca tatilciler değil, yerel halkta buraya sıklıkla gelmektedir. Saat 23.00’e kadar bu beach hizmet vermektedir.

Bkz: Mersin Beachleri

GALERİ

Eşsiz Kumsal Düğünlerinin Aranılan Adresi

Pompei Beach yalnızca tatilciler ve yerel halk için denize girilecek ve eğlenilecek bir yer değildir. Aynı zamanda şık bir düğün yapmak isteyenler için de en gözde mekanları arasında yer almaktadır. Kokteyl ve yemeksiz düğün seçenekleri ile kumsal düğünü isteyenler için alternatiflerden bir tanesidir. Konaklama imkânı bulunmadığı için şehir dışından gelecek misafirler için farklı konaklama seçenekleri aranmalıdır. Yemekli düğün ya da davetler için kapasite 50 ile 100 kişi arasındadır. Kokteyl kapasitesi ise 200 – 300 kişi arasında değişiklik göstermektedir. Bu kapasite açık alan için geçerlidir. Kapalı alan en çok 50 ile 100 kişi arasında alabilmektedir. Otopark araç kapasitesi 50 civarındadır. İşletmede engelli vatandaşlarımız için de ayrı bir girişi bulunmaktadır. Menü için önceden tadım yapılabilmektedir. Işık, ses, sahne hizmetleri verilmektedir. Vale hizmeti de bulunmaktadır.

Pompai Beach Mersin’e Nasıl Ulaşılır?

Pompei Beach tesisleri olarak bilinen Pompei plajı Mezitli ilçesinde Pompeipolis harabelerinin yakınında bulunur. GMK bulvarı Limon caddesi kavşağından dönerek buraya ulaşabilirsiniz. İçel Anadolu lisesinin arkasındadır. Viranşehir’den sahil hattından dümdüz giderek de ulaşabilirsiniz. 

Pompei Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti

Pompei Beach için 2020 yılı fiyatları henüz belli değildir. Belli olduğunda sitemizde de yayınlanacaktır.

Adres: Viranşehir Mahallesi, Menderes, 33340 Mezitli/Mersin
Telefon: 0324 359 1155

Resmi İnstagram sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *