«
  1. Ana sayfa
  2. İzmir Beachleri
  3. Rise N Shine Alaçatı

Rise N Shine Alaçatı

Rise N Shine Alaçatı

2021 yazı itibariyle işletme kapanmıştır. Aynı yerde Elias Alaçatı açılmıştır. Elias Alaçatı Beach yazımız için tıklayınız. 

2019 yılı ile birlikte başka bir işletmenin devir alınması sonucu ismi değiştirilerek kurulan rise n shine Alaçatı işletmesi, geçtiğimiz yıl en popüler plaj işletmelerinden birini oluşturuyordu. 2020 yılında da Solto Otel’in tamamen yanında yer alan bir Beach&Club işletmesi olarak hizmet vermeye devam edecek. Özellikle yaz tatillerini Çeşme Alaçatı bölgesinde geçirmek isteyen herkes için tercih edilebilecek en özel işletmelerden biri.

Çeşme Beachleri Arasında En Özeli Rise N Shine Alaçatı

Çeşme, yaz tatillerinde İzmir’in en özel ve en elit tatil bölgelerinden biri olurken, bilhassa Çeşme beachleri bu tatil programlarına çok daha büyük bir farklılık katıyor. Çünkü sundukları hizmetler sayesinde işletmeler eğlence, yemek, aperatifler, kokteyller,plaj alanı ve partiler gibi birçok alternatif elde edilmesine yardımcı oluyor. İşletme özellikle sunmuş olduğu tüm bu ayrıcalıklı hizmetler ile Alaçatı Çark Plajı bölgesinde yer alıyor. 

İşletme yaklaşık 5 dönüm gibi bir alan üzerinde kurulu olmakla birlikte 1000 kişi için hizmet verebilecek bir kapasite gösteriyor. Bu hizmet kapasitesi içerisinde 300 kişi VIP hizmetler alma avantajı elde ederken, beach alanı içerisinde de 700 kişi aynı anda hizmet alma şansı elde ediyor. 

Ayrıca gün boyunca farklı kokteyller, alkollü içecekler ve alkolsüz içecekler temin etmeniz içinde 2 adet büyük bar hizmetlerini sürdürüyor. 

Rise N Shine Alaçatı 2020 Yılı Giriş Ücreti

2019 yaz sezonunda çok özel etkinliklerle adından söz ettiren işletme, 2020 yılı içinde şimdiden takvimlerini hazırlamaya devam ediyor. Yaklaşık olarak Mayıs 2020 döneminde hizmet için açılacak olan mekan, 2019 yılında kişi başı giriş ücreti olarak plaj kullanımı için 100 TL talep ediyordu. 

2020 yılı giriş ücreti, sezon başlamadan önce bilgi verilecektir. Çeşme Alaçatı Mahallesi’nde yer alan bu işletmede restoran hizmetleri,plaj hizmetleri ve elit çerçevede bir hizmet yapısı yer alıyor. 

Rise N Shine Alaçatı İletişim 

Telefon : 0532 353 58 67

Adres :  Alaçatı Mahallesi 18000 Sokak No: 8 Solto Otel Plajı

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *