«
  1. Ana sayfa
  2. Bodrum Beachleri
  3. Sarnıç Beach Bodrum

Sarnıç Beach Bodrum

Sarnıç Beach Bodrum

Bodrum’un en özel ve en eğlenceli noktalarından birini oluşturan Bitez oluşturmaktadır. Ayrıca birçok farklı sahil ve plaj işletmesi sayesinde de tercih edilen tatil bölgelerinden birisidir. Özellikle bu bölgede çok uzun yıllardır tarzını değişmeyen ve kalitesinden ödün vermeyen işletmelerden biri olan Sarnıç Beach Bodrum işletmesi hem sunduğu avantajlar hem de yapısı ile birlikte her yaz vazgeçilmez işletmelerden birini oluşturuyor. 

Bkz: Bodrum Beachleri

Sarnıç Beach ile Yılların Değişmeyen Kalitesi

Özellikle değişmeyen bir kaliteye ve standart özelliklere çok yüksek özen gösteren kişilerin 1993 yılından beri tercih etmiş olduğu bu işletme, Bitez denildiğinde akla gelen ilk işletmelerden birini oluşturuyor. Kalitesini hiç yitirmeyen bir yapıya sahip olması ile birlikte her müşterinin yaşına hitap eden bir tarzı bulunmaktadır. İşletme bu tarzını özel bir çizgiye sahip olan müzik tarzı, güler yüzlü hizmeti ve her seferinde kendini daha fazla geliştirmesi sayesinde elde etmektedir. 

Güler yüzlü ve prestijli hizmetleri sayesinde vazgeçilmez plaj kulüplerinden biri olan Sarnıç Beach, şezlong ve minderler sayesinde püfür püfür Bitez havasının keyfini çıkarmanız için en doğru alanlardan birini oluşturmaktadır. Ayrıca özel olarak Bodrum en iyi beachleri arasında sörf ve yelken dersi almak için seçilebilecek mekanlardan birisidir

Mutfak lezzetleri arasında özellikle mantı, gözleme, yaprak sarma ve mezeler keyifli şekilde seçilebilecek menüler oluşturmaktadır. Ayrıca yine bar bölümünde ise çok keyifli içecekler hazırlanırken mojito ve caiprinha gibi lezzetli içecekler açısından da seçilebilir. 

GALERİ

Sarnıç Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti

2019 yılı kapsamında yine çok tercih edilen mekanlardan biri olan Sarnıç Beach, giriş ücreti açısından da herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ancak girişte ödenen 150 TL ücret ise size verilen kart ile birlikte plajda vakit geçirdiğiniz her an rahatlıkla harcanabilir. Aynı sistemin bu sene de devam etmesi ön görülmektedir. Sarnıç Beach 2020 yılı giriş ücreti açısından da tespit edilecek rakam sezon öncesinde sitemizden ilan edilecektir. 

Sarnıç Beach Bodrum İletişim

Adres: Bitez Mahallesi Çökertme Cad. No: 23  Bitez – Bodrum
Telefon: 0 252 363 93 00

Resmi Instagram sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *