«
  1. Ana sayfa
  2. Marmara Beachleri
  3. Saros Caravan Camping Beach Club

Saros Caravan Camping Beach Club

Saros Caravan Camping

Karavan kampları ve beachleri ile birlikte sizler konaklama sunan bir ortama hazır mısınız? Bu sayede günübirlik gelip konaklayabileceğiniz gibi, deniz kenarında karavanın da eşsizliğini yaşamak adına bu alanda sizler de her zaman farklı bir bakış açısı ile hizmet alabilirsiniz. Saros Caravan Camping Beach Club tesis bakımından oldukça temiz ve hijyenik bir ayrıcalığı sunmaktadır. Bu sayede Karavanlarınızı getirebilir ve bu tertemiz denizin kenarına eşsiz doğa manzarasına bırakabilirsiniz. Beach aynı zamanda Club, karavan kampları olarak da hizmet vermektedir. Hem eğlencenin merkezi hem de konaklama yerinin tam göbeğidir.

Tesise giriş günlük olarak alınmaktadır. Bu sayede tesis içerisinde sizler de istediğiniz gibi özgür olabilirsiniz. Doğa ile iç içe ve ağaçların gölgesi altında huzur ve sessizlik arıyorsanız bu yer tam da sizin için planlanmıştır. Gündüzü ayrı güzel, gecesi ayrı güzel bir yer ile birlikte sizlere özel olarak sunulan bu ayrıcalıkları yaşamanız mümkün olmuştur.

Saros’ un göbeğinde en eşsiz manzarası ile ve yaz akşamlarının serin esintisi ile sizler de burada adeta büyüleneceksiniz. Çok az kişinin bildiği bu yer hem ücret olarak oldukça uygun ve makuldür hem de hijyenik bir hizmet sunmaktadır. Alınan hizmetin verilen ücrete nazaran çok daha üstün olduğunu burada görebilmek mümkün olmuştur. Kalitenin adresini arıyorsanız sizler de bu alana yönelebilirsiniz.

GALERİ

Saros Caravan Camping Beach Club Giriş Ücreti

Çadır Ücreti ve iki kişi için toplam 60 TL ücret alınmaktadır. Su ve elektrik ücrete dahildir. WC ve sıcak su mevcuttur. Ayrıca ücret karşılığında wifi ve çamaşır makinesi hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Saros Caravan Camping Beach Club Nerede?

Adres: General Kemal Doğan Kışlası, Kavak Mevkisi, Gelibolu

Telefon : 286 582 82 92  

Resmi web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *