«
  1. Ana sayfa
  2. Antalya Beachleri
  3. Seaside Beach Lounge Side

Seaside Beach Lounge Side

Seaside Beach 1

Antalya ilinde yer alan Side, tatil için en gözde yerlerden bir tanesidir. Manavgat’a bağlı olan Side, hem tarihi hem de doğal güzellik bakımından zengin bir tatil beldesidir. Seaside Beach Lounge Side ise bu bölgede yer alan en gözde tatil noktaları arasında yer almaktadır. Beach içerisinde konserler verilmekte, yaz aylarının daha renkli hale gelmesi için birçok etkinlik yapılmaktadır. Bu işletmede düzenlenen Happy hour partileri de gidilmeye ve görülmeye değerdir.

Deniz, kum, güneş yanı sıra eğlencesi ile gelen tatilcileri büyülemektedir. Kumsal, Side Büyük Plaj mevkiinde yer almaktadır. Bu nedenle ulaşımı son derece basittir. Sahilinin temizliğinin yanı sıra görsel olarak da çok güzel bir yerdir. Şemsiyeleri, şezlongları, masaları özenle seçilmiş ve dekore edilmiştir. Denizinin de temiz olması artılarından bir tanesidir. Duşu, soyunma kabinleri, tuvaleti bulunmaktadır. Mekân, son derce leziz yemekleri ile de ziyaretçilerin beklentilerini karşılamaktadır. Yemeklere ayrı ücret ödenmektedir. Siparişlerin ücreti anında alınmaktadır. Toplu şekilde çıkışta ödeme gibi bir mantık bulunmamaktadır. Yalnızca tatilciler tarafından değil, günü birlikçiler tarafından da tercih edilen bir mekân olması sebebi ile özellikle hafta sonları çok kalabalık olmaktadır.

Personellerin ilgili konusunda olumlu yorumlar bulunmaktadır. İşletmede aile havasının olması konuklar tarafından beğenilmektedir. Plajı geniştir. Çalan müzikler ile aynı zamanda eğlenme imkânı bulunmaktadır. Zaman zaman ünlü konuklar gelmekte ve sahilde happy hour ve konser vermektedir. Bu zamanlarda gelen konuklar çok daha fazla eğlenme imkanına sahip olmaktadır.

Bkz: Antalya Beachleri

GALERİ

Seaside Beach Lounge Side 2020 Yılı Giriş Ücreti

Seaside Beach Lounge Side için 2020 sezonu fiyat bilgileri henüz belli değildir. Otel müşterileri ücret ödemeden kumsaldan, şezlonglardan ve şemsiyelerden yararlanmaktadır. Dışarıdan gelen misafirler tüm gün için ücret ödemektedir. Bunun dışında alınan her şey ücretlidir.

2020 yılı giriş ücretini çok yakında sitemizde bulabilirisiniz.

Adres: Selimiye Mahallesi, Sarmaşık Sokak, No 39, Manavgat, Antalya
Telefon: 05357484606
Resmi İnstagram sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *