«
  1. Ana sayfa
  2. İstanbul Beachleri
  3. Solar Beach

Solar Beach

Solar Beach 1 km aşkın altın gibi kumsal plajı, 2000 kişilik kumsal plajı, restoranı ve barları ile İstanbul’da güvenilir ve keyifli bir tatil yapmayı misafirlerine vaat etmektedir. Ayrıca hafta sonu parti ve eğlence arayan kişilerinde uğrak yeri olan Solar Beach, gece gündüz misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Aromaterapi güzellik merkezi, evcil hayvan merkezi, sağlık merkezi, gym, sörf kulübü, market ve mağazalar ile misafirlerine rüya bir tatil yaşatmaktadır.

Ayrıca birçok özel etkinlik ve defilelerin yanı sıra sörf, jet ski şampiyonaları, çalışma atölyeleri, sanat aktiviteleri gibi düzenlediği etkinlik ve organizasyonlarla misafirlerine ideal bir eğlence tatil fırsatı sunmaktadır.

Şehrin eğlence ve olanaklarından uzaklaşmadan şehre uzak olmak isteyenleri uğrak mekânı olan mekân, her türden müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Yaz sonuna kadar hizmet veren bu işletmede, sizlere pek çok sürpriz ile hizmet vermektedir. Yaz ayının sonuna kadar hafta içi saat 8.30, hafta sonu ve tatil günlerinde 08.00 itibariyle hizmet vermeye devam etmekte ve misafirlerine tatili, denizi, güneşi ve sporu yüksek standartlarda bir arada yaşatan bir işletme anlayışı ile hizmet vermektedir.

Ayrıca hayatınızın en heyecanlı ve en unutulmaz anı olan düğün organizasyonlarını da üstlenen Solar Beach, hazırladığı özel konseptlere en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmektedir.

GALERİ

Solar Beach Giriş ücreti Ne Kadar?

Solar Beach giriş ücreti hafta içi tüm gün girişler ve şezlong, şemsiye fiyatı 40 TL’dir. Hafta sonu tüm gün plaj giriş, şezlong ve şemsiye fiyat 80 TL’dir. 0-6 yaş aralığındaki çocuklar için ise girişler ücretsizdir. Bayram ve resmî tatil günlerinde hafta sonu ücret politikası uygulanan Solar Beach’te damsız girişlere veya toplu erkek gruplarının girişlerine müsaade edilmemektedir.

Solar Beach Nerede?

Karadeniz kıyısında İstanbul kent merkezine yakınlığı ile bilinen Kilyos’ta yer almaktadır. Kumköy mahallesi Kilya Caddesi üzerinde 32-34 numaralı işletme olan Solar Beach nerede sorusuna kolayca yanıt bulabilirsiniz. Ulaşımı oldukça kolay olan bu işletmeye kendi araçlarınızla ulaşabilir veya geniş servis ağını kullanabilirsiniz. Gidiş dönüş servis ücretleri 20 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir. Hafta içi ve hafta sonu hizmet veren Solar Beach’in servis güzergahları hakkında detaylı bilgi için işletmenin iletişim adreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *