«
 1. Ana sayfa
 2. İstanbul Beachleri
 3. Suadiye Atarlı Beach

Suadiye Atarlı Beach

Atarlı Beach

Atarlı Beach, Kadıköy’ün nezih semtlerinden Suadiye sahilinde yer alan popüler bir işletme olarak dikkatleri çekiyor. Eskiden Marin Beach adıyla hizmet veren işletme, İstanbul’da denize girmek isteyenler için şehrin hemen merkezinde alternatif bir mekân. Yaz aylarında özellikle bölge halkının rağbet ettiği beach, temiz deniziyle dikkat çekiyor. Burada güvenle denize girebilirsiniz. Sahil kısmından denize girmek istemeyen misafirler için ise beachte bulunan iskele güzel bir tercih olabilir.

Atarlı Beach’te Güvenle  Denize Girin

Atarlı Beach, İstanbul’da denize girilecek yerler içinde özel bir yere sahip.  Özellikle çocuklu aileler, günübirlik deniz keyfi için burayı tercih ediyor. Burada deniz, genellikle kumsaldan oluşuyor ancak yer yer de taşlıklar var. Bu nedenle Atarlı Beach’e giderken plaj ayakkabınızı yanınıza almanızı da tavsiye ederiz. İşletmede şezlong ve şemsiye ücretli olarak tahsis edilmektedir. Atarlı Beach ayrıca yaz kış cafe şeklinde hizmet vermekte olup ziyaretçilerinde, adeta Ege Bölgesi’nde bir çay bahçesindeymiş hissi uyandırıyor. 

Caddebostan Plajı ile Atarlı Beach’in arasındaki en büyük fark, Caddebostan Plajı’nın Beltur tarafından işletilmesi; Atarlı Beach’in ise özel işletme olması. Bu nedenle Atarlı Beach’te fiyatlar, Caddebostan Plajı’na nazaran biraz daha pahalı. 

GALERİ

Atarlı Beach Giriş Ücreti Ne Kadar?

Atarlı Beach 2021 yılı giriş ücreti kişi başı 30 TL olarak belirlendi. Bu fiyata şezlong ve şemsiye ücreti dahildir. İşletme içinde bulunan kafeden de hizmet alabilirsiniz. Özel bir işletme tarafından işletilen kafede fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde.

Atarlı Beach’e Nasıl Gidilir?

Tüm bunların ardından akıllara iki soru geliyor. Atarlı Beach nerede? Atarlı Beach’e nasıl gidilir?

İşletme, Bostancı İDO iskelesine 10 dakikada yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca Kadıköy-Bostancı dolmuşları ile de buraya ulaşabilirsiniz. Marmaray’la gelmek isterseniz de Bostancı durağında inip 12 dakikalık keyifli bir yürüyüşün ardından Atarlı Beach’e ulaşabilirsiniz. Otobüsle gelmek isteyenler ise işletmeye en yakın otobüs durağı olan Suadiye durağında inebilirler.


 • Duş – Kabin


 • Şezlong


 • Loca


 • Wifi


 • DJ


 • Canlı Müzik


 • Happy Hour


 • Alkollü içki


 • Otopark


 • Restoran

Gönderiliyor
Ziyaretçi Değerlendirmesi
0 (0 )

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *