«
  1. Ana sayfa
  2. Bodrum Beachleri
  3. Sun City Beach Club

Sun City Beach Club

sun city ölüdeniz 1

Türkiye’nin en ünlü tatil bölgelerinden biri olan Fethiye’de birçok farklı beach işletmesi ve aynı zamanda çok özel hizmetler sağlayan konaklama işletmeleri yer almaktadır. Aslında bu işletmeler Fethiye Ölüdeniz bölgesi tatillerini çok daha farklı ve keyifli bir hale getirirken, örnek olarak Sun City Beach Club en özel işletmeler arasında yer almaktadır. Ölüdeniz lagününün en sonunda bulunan bu plaj işletmesi yılın uzun bir döneminde keyifli hizmetler sağlamaktadır. 

Bkz: Muğla Beachleri

Ege’den Akdeniz’e Uzanan Keyifli Bir İşletme

Fethiye Ölüdeniz her ne kadar Ege Bölgesi’nde görülse de Akdeniz’in uç kısmında bulunan bu plajlarda Sun City gibi özel işletmeler yer almaktadır. Ölüdeniz’in tam merkezinde bulunan işletme kolaylıkla ulaşım gerçekleştirebileceğiniz bir alanda yer almaktadır. Babadağ çam ormanları ile buluştuğu noktada mavi bayraklı bir plaj olarak hizmet vermektedir. 

İşletme 1996 yılından bu yana hassasiyetle hizmet vermektedir. Özellikle rahat ve keyifli atmosferi sayesinde nar ve zeytin ağaçlarının gölgesinde yer almaktadır. Hem güneşin hem de masmavi denizin keyfini çıkarmak için özel bir yere sahip olurken, bölgedeki en iyi kokteyl içecekleri sağlayan işletmelerinden biri olarak da görülmektedir. Bilhassa Ölüdeniz beachleri arasında en keyifli ve eğlenceli yapılardan birini oluşturması bağlamında kaliteli bir müzik yayını ve özel bir atmosfer bulunmaktadır.

Çevre bölgesinde yürüyüş ve spor için birçok farklı imkan yer alan işletmede özellikle mutfak bölümü de özel bir yere sahiptir. İşletme tarafından sunulan kendi üretimi ile elde edilen zeytin ve zeytinyağları ile hazırlanan organik ürünler, salatalar, ızgara et ürünleri, Anadolu mutfağından lezzetler gündelik olarak tüketim için öğlen ve akşam yemeklerinde keyifli tercihler oluşturuyor. Tarih ve doğa ile iç içe bir işletme olması sayesinde aynı zamanda arazi içerisinde tarihi eserleri de görebileceğiniz Sun City işletmesi, tertemiz bir plajda birçok farklı fiziki ve doğal imkanla gününüzü çok keyifli şekilde geçirmeniz için fırsat oluşturuyor.

GALERİ 

Sun City Beach Club 2020 Yılı Giriş Ücreti

2019 yılı bağlamında işletme plaj giriş ücreti açısından 40 TL gibi çok uygun bir rakam talep edilmişti. 2020 yılında da rakamların çok uygun olacağı tahmin edilmektedir. Ayrıca işletmede alınabilecek farklı hizmetler, mutfak hizmetleri ve menüler açısından da uygun fiyatlar sunulmaktadır. Bu çerçevede Sun City Beach Club 2020 yılı giriş ücreti açısından da talep edilecek rakamlar sezonun başlamasından önce açıklanacaktır. 

Sun City Beach Club İletişim Bilgileri

Adres : Ölüdeniz Mahallesi, 228. Sok. Fethiye – Muğla

Telefon : 0 252 617 01 11 – 0 542 617 01 11

Resmi Instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *