«
  1. Ana sayfa
  2. Antalya Beachleri
  3. The Marmara Beach Antalya

The Marmara Beach Antalya

The Marmara Beach Antalya

Antalya’nın Eski Lara Caddesi bölümünde yer alan The Marmara Beach Antalya işletmesi, misafirlerine The Marmara Hotel bünyesinde hizmet vermektedir. Bu yapısı sayesinde çok daha özel ve nezih bir ortam sağlaması ile birlikte yaz tatilinde sakinlik, kalite ve prestij isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen mekanlar arasında bulunmaktadır. 

Bkz: Antalya Beachleri

Antalya Şehir Merkezinde Özel Bir İşletme

Genellikle Antalya ve Akdeniz tatilleri konusunda birçok kişi şehir merkezi yerine farklı ilçelerde bulunan plaj ve otelleri tercih etmektedir. Ancak özellikle şehir merkezinde bir sahil işletmesi üzerinden hizmet almak istiyorsanız, The Marmara Beach sizin için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Çünkü Antalya’nın turkuaz kıyısında, şehir merkezinde bulunan bu işletme hem odaları hem de sahil işletmesinde sağladığı avantajlar ile hem keyifli hem de çok nezih bir yapıya sahiptir. 

Hem otel misafirleri hem de çevrede tatil yapan kişiler tarafından özgür şekilde tercih edilebilecek işletmelerden biri olan The Marmara Beach aynı zamanda özel etkinlikleri ile bilinen mekanlar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda hem Türkiye’de hem de dünya genelinde ün sahibi olan birçok farklı sanatçı ve grup burada performans sahnelemekte ve ziyaretçilere unutulmaz saatler yaşatmaktadır.

Antalya en iyi beachleri arasında yer alan işletmenin mutfağında tercih edebileceğiniz çok özel menüler ve aperatifler gibi yiyecekler yer almaktadır. Bu sayede de gün boyunca kendinizi özel hissedebilirsiniz. Ayrıca işletme kapsamında gündelik olarak sunulan bar hizmetlerini de tercih edebilirsiniz. 

GALERİ

The Marmara Beach Antalya 2020 Yılı Giriş Ücreti

2019 yılında Antalya’nın en özel işletmelerinden biri olarak sunduğu fiyat ile elit bir müşteri kitlesine sahip olan plajda, 2020 yılında da aynı sistemin devam edeceği düşünülmektedir. Bu bağlamda The Marmara Beach Antalya 2020 yılı giriş ücreti sezon öncesinde sitemizden duyurulacaktır. 

The Marmara Beach İletişim

Adres: Şirinyalı, Lara Cd. No: 136 Muratpaşa – Antalya
Telefon: 0 242 249 36 00 
Resmi web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *