«
  1. Ana sayfa
  2. Bodrum Beachleri
  3. Xuma Beach Bodrum

Xuma Beach Bodrum

Xuma Beach

Çok uzun yıllardan bu yana vermiş olduğu hizmetler ile birlikte Yalıkavak’ta yer alan Xuma Village Beach Bodrum, özellikle yılların verdiği tecrübe ile oturmuş bir hizmet kalitesine sahip olduğu için tercih edilen bir işletmedir. Bu bağlamda da her sabah 10.00 itibari ile hizmet vermeye başlayan işletme, son müşteri işletmeden ayrılana kadar açık kalmaktadır. Ziyaretçilerine bir yanda masmavi denizin keyfini çıkarma bir yanda ise taptaze içeceklerden yararlanma imkânı sağlamaktadır. 

Bkz: Bodrum Beachleri

Bodrum’un En Ünlü Beach İşletmelerinden Biri Xuma Village Beach 

Bodrum bölgesinin en ünlü işletmelerinden biri olarak Yalıkavak bölgesinde tercih edilebilecek bu işletme, bilhassa oldukça geniş bir güneşlenme ve plaj alanı bulundurmaktadır. Genellikle yaz tatillerinde oturmuş bir kitleye sahip olması ile birlikte elit hizmetler almak için tercih edilmektedir. 

İşletme bünyesinde eğlenceli etkinlikler kapsamında genellikle festival olarak adlandırılabilecek programlar sunulmaktadır. Ayrıca haftanın birçok günü nitelikli DJ performansları sayesinde de çok özel eğlenceler elde edilebilir. Gün boyunca ise plaj müşterileri için house ve R&B gibi müzikler ile keyifli bir ortam sağlamaktadır. Daha büyük müzik ve eğlence etkinlikleri ise genellikle hafta sonları gerçekleştirmektedir. 

Yaz mevsimi boyunca birçok ünlüyü rahatlıkla görebileceğiniz işletmelerinden biri olması ile birlikte işletmede 0-6 yaş arası misafirler kabul edilmemektedir. Bu bağlamda genellikle yetişkinlerin yer aldığı bir işletme olarak da özel bir yere sahiptir. Doğa ile uyum içerisinde tercih edilebilecek işletmede özellikle su sporları ve plaj sporları gerçekleştirmek için de imkanlar bulunmaktadır. 

GALERİ

Xuma Beach 2020 Yılı Giriş Ücreti

2020 yılı tesis kullanım ücreti 150 TL talep edilmekte olup, şezlong, şemsiye ve otopark hizmeti fiyata dahildir. Beach kullanımı için 2 veya 3 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanızı özellikle tavsiye ederiz. Rezervasyonsuz müşteri kabul ve aynı gün rezervasyon kabul etmemektedir. Çocuklar 6 yaşından itibaren giriş yapabilirler. Evcil hayvan yasaktır. 

Xuma Beach Bodrum İletişim Bilgileri

Adres: 0 541 531 11 11
Telefon: Merkez Mahallesi, Küdür Caddesi, Sefir Sokak, No 81, Bodrum
Resmi web sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Xuma Beach Bodrum İnstagram Adresi : @xumavillage

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *