«
  1. Ana sayfa
  2. Blog
  3. Yalıkavak’ın En İyi Beachleri 2021

Yalıkavak’ın En İyi Beachleri 2021

Ülkemizin tatil cenneti Bodrum, her bir köşesinde, bize ayrı güzellikler sunuyor. Yarımadanın farklı bölgelerinde elerinde her zevke, her bütçeye uygun bir eğlence bulabilirsiniz. Yaz aylarında eğlence denince de aklımıza beach clublar geliyor. Bugün sizlere, Bodrum Yalıkıvak’ta gidilebilecek beach listesini sunuyoruz. İşte Yalıkavak’ın en iyi beachleri

Yalıkavak, Bodrum şehir merkezinin 18 km kuzey batısında yer alıyor. Şehir gürültüsünden uzak, sakin bir tatil geçirmek isterseniz, Yalıkavak, vazgeçilmez adreslerinizden biri olacak. Dolayısıyla Yalıkavak’ta birçok beach club, her yıl binlerce ziyaretçi ağırlıyor. Onlarca beach işletmesi arasında Yalıkavak’ın en iyi beachleri listemize aldığımız işletmeler şunlar:

1- Moon Beach Club

Yalkavak Gökçebel koyunda 2017’den beri hizmet veren Moon Beach, mutlaka ziyaret edilmesi gereken Yalıkavak beach clubları arasında yer alıyor. Hem beach hem de restoran olma özelliği taşıyan işletme, gece gündüz ziyaretçilerine keyifli saatler geçirmeyi vadediyor. İşletme içinde bulunan havuz, içeride  hoş bir atmosfer oluşturuyor. Ayrıca Yalıkavak’ta konaklamak isterseniz Moon Beach’te bulunan oteli de tercih edebilirsiniz. Yalıkavak’a gittiğinizde Moon Beach’i ziyaret etmeyi unutmayın.

2- Highlight Hotel & Beach

Highlight Beach, Yalıkavak beachleri içinde ayrıcalıklı bir konuma sahip. Çimenlerin üzerine serilmiş şezlongları ve  denizin içine kadar uzanan locaları ile Yalıkavak tatilinize unutulmaz anlar ekleyebilirsiniz. Muhteşem dekorasyonu ile dikkat çeken restoranı ise kendinizi tropikal bir adada hissetmenizi sağlayacak. Tüm bu nedenlerden ötürü Highlight Hotel & Beach, Bodrum’da mutlaka ziyaret etmeniz gereken adreslerden biri.

3- Zuma Bodrum

Yalıkavak Marina bölgesinde yer alan Zuma Bodrum, Londra’dan Boston’a, İstanbul’dan Hong Kong’a dünyanın büyük metropollerinde şubesi olan dev bir restoran. Japon mutfağının en leziz örneklerini bulabileceğiniz bu restoran, gündüzleri ise Yalıkavak merkezde bulunan en popüler beachleri arasında yer alıyor. Denizin hemen kıyısında bulunan muhteşem havuzda, bir yandan serinlerken diğer yandan da güzel bir kokteyl yudumlayabilirsiniz. Kaliteden ödün vermek istemeyenler için Zuma Bodrum, kendisini uluslar arası alanda ispatlamış bir işletme.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *